BU İLAN AKTİF DEĞİLDİR 🐉 Green Dragon Vatoz - 3-3,5-4 Cm / Orijin Irk


ArifULASÇevrim Dışı
ArifULASÇevrim Dışı
Son Güncelleme Zamanı: Dün 07:45
İl / İlçe / Semt: Ankara / Yenimahalle / Yenimahalle

🐉 GREEN DRAGON VATOZ 🐉

🐉 ABD den direkt olarak 2018 de ülkemize getirilmiş olan 8. Nesil Orijin Irktan büyütülmüş Damızlıkların Ankara çeşme suyunda yetişen yavrularıdır.

🐉 “Green Dragon” hk da ki tüm detayları ilan detayında yer alan resimlerde ki yazı dizilerimde bulabilirsiniz

🐉 BOY : 3 - 3,5 - 4 cm

🐉 Tek Batın

🐉 Tül Kuyruk / Longfin

🐉 FİYAT: 150 TL / Adet

🐉 ADRES: Yenimahalle/ANKARA

🐉 En az 5 adet satış yapılmaktadır

🐉 İl dışı gönderim, Otobüs ile Strafor Kutu - Isı Bandı olup EK ÜCRETE tabidir (75 TL)

🐉 Ankara içi Ortak Nokta teslimi yapılır

🐉 Satın Alım yapan kişilerle yavruların bulunduğu akvaryumun Fiziksel ve Su Şartları ile uygulanan Diyet Programı bilgileri paylaşılmaktadır

🐉 Satın Alım yapan kişilere “Bakım&Besleme&Büyütme&Üreme&Hastalık” vb. İhtiyaç duyulacak tüm konularda destek verilmektedir

🐉 “Green Dragon” ile ilgili her türlü merak ettiğiniz soruyu, bu türe ilgi duyan herkesin haberdar olması için “İLANA MESAJ” yoluyla sorabilirsiniz.

🐉 “Arif Ulas(Green Dragon)” facebook bloğum
https://www.facebook.com/nevapet.co

🐉 “Green Dragon Longfin” facebook sayfam
https://www.facebook.com/pg/GreenDragonLongfin/community/

🐉 “Green Dragon Vatoz 🐉” facebook grubum
https://www.facebook.com/groups/193524441414023/?ref=share

#The_Original
#Green_Dragon
#Hypostomus_Plecostomus
#Bristlenose_Green_Dragon_Plecostomus
#Ancistrus
#Yeşil_Ejderha

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201454321.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201454111.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201454241.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201456361.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201456401.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201456441.jpg[/IMG]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181777/050120201456461.jpg[/IMG]

Vitrin Fotoğrafı:

Arif ULAS Yenimahalle / ANKARA #Green_Dragon #Hypostomus_Plecostomus #Bristlenose_Green_Dragon_Plecostomus #Ancistrus #The_Original #Yeşil_Ejderha “Hastalık & Teşhis/Tedavi & Bakım Önerileri ve Bilgilendirme”

Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2020 14:17
Helal olsun valla. 3 liraya alacağınız normal cüce vatozdan biradım öteye gidemeyecek canlının satışı için baya uğraşmışsınız. 150 lirayı şu canlıya verecek kişiye de ayrıca bir helal olsun. Şu ilanı verebilmek için 1 hafta önce siteye üye olmuş. Attığı bütün mesajlar allı pullu yalan yanlış yazılar. 1 hafta önce üye olan birinin ilan açamaması ile ilgili bir sınırlama yok muydu ?

Mert

Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2020 15:25
1. Bu ilanı vermek için 1 hafta önce siteye üye olmadım. Üyelik tarihim 13 Ocak 2016 . Kaldı ki bu benim ilk ilanım değil bu sitede yüzelerce ilan verdim. Bilip / Bilmeden yorumlamışsın. 2. Attığın Mesajları diye bir tabir kullanmışsın “Açtığı Konular” demek istedin sanırım. paylaştığım bilgilerin aksini AKSİNİ ISPATLAYABİLİYORSAN ISPATLA. Ispatlayamıyorsan YALAN/YANLIŞI kim konuşuyor anlamış oluruz. Bunu da bilip/bilmeden yorumlamışsın. 3. Balık sana göre 3 lira olabilir. Temin edip 5 liraya satabiliyorsan sat bizde görelim alkışlayalım seni. Bana ve bu balığı takip edenlere göre fevkalade değerli bir balık. Ayrıca bende bu balığa çok para verip sahip olanlardan biriyim. Balığı üretiyorum, balığın dünü bugünü fiziksel ve genetik özellikleri hakkında edindiğim bilgi ve tecrübeleri insanlarla paylaşıyorum. balığın tüm üretim safhalarını da gayet iyi biliyorum. Bilip/Bilmeden , beni tanımadan, ilanımı yazdıklarımı bu denli yazabiliyorsan belli ki birileri seni üzerime salmış, paylaşımlarım üzerinden beni karalamaya çalışıyorsun. Bu senin şu yaptığın cahilce davranıştan belli oluyor. 4. İşine gücüne bak, bu şekilde davranmak seni bir adım öteye götürmez. Yaptığın doğru bir şey değil.

Arif ULAS 0 546 6382738 Yenimahalle / ANKARA #Green_Dragon #Hypostomus_Plecostomus #Bristlenose_Green_Dragon_Plecostomus #Ancistrus #The_Original #Yeşil_Ejderha “Hastalık & Teşhis/Tedavi & Bakım ve Besleme Yönetimi”

Gönderim Zamanı: 13 Şubat 2020 09:39
Herhangi bir zümreye yada gruba ait değilim , neden birilerinin beni üzerinize saldığını düşündüğünüzü anlayamadım. Forumdaki binlerce üyeden birisiyim ve 10 yıldır da buradayım. 3 gün önce gelip , ilan açıp yazdığı mesajlar ile ilandaki balıklarımını öven birisi değilim. Balıklar hakkında düşüncem budur ve sizin gibi kurnaz tiplere karşı sessizliğimi korumam mümkün değil. Meraklısı varsa hala almak istiyorsa alsın balığı ama 3 liralık siyah cüce vatozdan bir adım ileriye gitmeyen balığı birkaç kişi övdüğü için binlerce liraya satılmasına ben tahammül edemiyorum.
İlanınızda, balık tanıtımınızda o kadar çok yanlış var ki nereden başlasam hangisini sorsam da düzeltsem bilemiyorum.

Mert

Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2020 23:30
Efendi, Balık hakkında dileğini düşünmekte serbestsin Bende bu forumda senin gibi bir üyeyim Yeni de gelmedim Bıda 100 lerce ilanımdan sadece bir tanesi Benden daha eski bu foruma üye olman sana bunu yapmak hakkı vermiyor. Bilgin , tecrüben benden fazlaymış gibi edalardasın Benim 3 gün önce geldiğimi nereden biliyorsun da hala cahilce bu yorumu yaparak bana laf sokmaya çalışıyorsun. Nereden biliyorsun benim geçmişte bu site de neler paylaştığımı Bende senin gibi bilip bilmeden olur olmadık yorum yapanlardan rahatsızım, tahammül edemiyorum bende bunu gelip senin ilanın üzerinden yapayım o zaman Buradan şahsıma saygısızlık yapamazsın Kurnazlık senin gibi prim yapma hevesinde olanlara has birşey Haddini bil, Benim ilanımdan paylaşımımdan yorum yapmayı bırak Bu balığın değerini, piyasasını, talep durumunu belirlemek senin harcın değil Hele beni, benim ilanımı, yazdıklarımı yorumlamak senin hiç harcın değil. O yüzden İşine gücene bak İnsanları kendi aklınca bilinçlendirmen gereken bir şeyler var ise git kendi sayfanda kendi paylaşımlarında yap bunu.

Arif ULAS Yenimahalle / ANKARA #Green_Dragon #Hypostomus_Plecostomus #Bristlenose_Green_Dragon_Plecostomus #Ancistrus #The_Original #Yeşil_Ejderha “Hastalık & Teşhis/Tedavi & Bakım Önerileri ve Bilgilendirme”

Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2020 11:55
Forum , ilanlara yorum yapabilmeyi serbest kılıyor. Bende yaptım yorumumu. Foruma üye olduğunuz tarih ve ilan açtığınız tarih yaptığınız paylaşımlar hepsinin tarihleri mevcut. Size herhangi bir konuda üstünlük sağlama hevesim yok ,çünkü buradan bir çıkarım yok. Vatoz bile beslemiyorum akvaryumlarımda. Sade , düz bir vatandaşım bu tarz saçmalıklara dayanamayan. Nevapetshop ile bağlantınız nedir ? Bu sahte , ikinci/üçüncü hesap mı oluyor şimdi ? Ticari bir kişi kendi adına hesap açabiliyor mu ?

Mert

İlandaki Türler:
L144 (Ancistrus sp. 4)    
Ancistrus sp. (Cüce Vatoz - Boynuzlu Vatoz)    

Aktif olmayan ilanlar, son güncellenme tarihinden 7 gün sonra silinirler.

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.