ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
OzanUtkuYUCEL
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
16 Nisan 2024 17:48
Toplam Mesaj:
383 [0.08 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ozan Utku YÜCEL
Doğum Tarihi:
14 Haziran 1988
İl:
Istanbul
Meslek:
Halkla İlişkiler Uzmanı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]http://imagizer.imageshack.us/a/img923/9154/9Tujpv.jpg[/img] Ozan

SON 10 MESAJI

Artık Mesutok Yok Dostlar...
Beni bu haber çok derinden etkiledi. Değerli Abim bizim en istekli ve hevesli olduğumuz yıllarda, yön göstericimiz aynı zamanda rehberimiz, hayat anlamında hobi anlamında çok değerli bilgileri ile bizleri bu güne getiren nadir insanlardan biriydi. İçim sızladı hala da sızlıyor,
Bu güzel İnsanı tanıyan, bilen siz değerli dostlardan dualarınızı eksik etmemenizi istiyorum.

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/107257/ransdsg.jpg[/IMG]

www.akvaryum.com/Forum/mesutok_vefat_etmis_k989950.asp

[URL]https://www.akvaryum.com/Forum/mesutok_vefat_etmis_k989950.asp[URL][EDIT]OzanUtkuYUCEL,2023-04-07 15:47:54[/EDIT]
Mesutok Vefat Etmiş
O kadar çok üzüldüm ki yıllardır bu forumda tanıdığım en iyi insan gönlü güzel bir adamdı kelimeler bir araya gelmiyor foruma geri dönmeyi düşündüğüm şu dönemlerde yaşadıklarımı bir bir anlatmanın hayalini kurduğum hakan abim belki sen artık biliyorsun yaşadıklarımı ama ben sana anlatamıyorum mekanın cennet olsun nurlar içinde yat emeğin çok hepimize güzel yüreğini insanlığını hiç unutmayacağım.[:'(]
Bahçede Cennet balıkları
Son durum ne merak ediyorum saygılar.[:?]
Kıbrısta fiyatlar nasıl?
Berke merhabalar konunun açıldığı tarihde bende kıbrısda öğrenciydim lefkoşa merkezde Özüm Akvaryum u bulursan adanın ilk akvaryumcusu aynı zamanda ilk ithalatcısı hem malzeme hem balık olarak çeşitleri benim zamanımda 40 günde bir yenileniyordu adada değil türkiyede olmayan türleri görmüşlüğüm var orda kıymet bilinmiyor hobicilerde nankör bende olmak kaydı ile arayınca insan mevlasınıda belasınıda buluyor [:)))]
2017 Yılı Takvim Dağıtımı İle İlgili Konu.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bende aldım takvimi mi :)[:)][:)]
Black Ranchu
Arkadaşlar güzel bir damardan dahada güzel yavrular taşınma ve bitkili akvaryumu nasıl boşaltıp japon akvaryumuna çevireceğime karar verir vermez açıkcası bende alıcam abidin abiden :)) 

Not: http://www.akvaryum.com/Forum/ranchu_yavru_k794935.asp   burdada güncel ilan mevcud merak eden arkadaşlar için. 
Black Ranchu
Maşallah Aralarından geleceğin Show grade Ranchularını Ve 'Ranchuda'larını (üst yüzgeci olanlara bulduğum isim ) gördüm şöyle avuç dolduracak kadar olduklarında manevi değerleri çok yüksek olacak benim için  Abidin abicim büyüksün 
Shadow
[QUOTE=kralexxx][QUOTE=OzanUtku]Tebrik ederim Forumda aktif değilim ama takip edilmesi gereken bir konu hem adıma hem bu balıklara gönül verenler adına teşekkür ederim sanırım sizin yüzünüzden bende kuracağım bir akvaryum [/QUOTE]

Benim bu hobide mazim 2-3 yıl elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz, asıl sizin gibiler japon akvaryumları kurmalıki bizlerde birşeyler daha öğrenelim.

Ayrıca sizin gibi ''farkında'' bir insandan övgü almak beni daha da onore etti.

İstanbula, beşiktaş tarafına yolunuz düşerse bir çaya beklerim.
[/QUOTE]

Bende teşekkür ederim düşünceleriniz için bende hiçbişey bilmiyorum bizden usta abilerimiz başta ''Hakan abi Abidin abi işin DNA sını çözmüş üstatlardan birşeyler öğrenmek onların yıllarla öğrendiği tecrübelerinden faydalanabildiğimiz kadarı ile herşeyden önce sevmek heves etmek bıkmamak yılmamak bir ranchu ki beni rezilde etti vezir de  Not: Hayatın telaşesinden kurtulduğum zaman siz değerli dostlarla daha neler neler yaparız diyede düşünüyorum. Saygılar. 

Sanırım o taraflarda galiba pek bilmiyorum istanbulu utku abimin üretimhanesi var 'Utku Dalkılıç' ona uğradığım zaman sizede bir selam vermeye gelebilirim teşekkür ederim şimdiden 
Shadow
Tebrik ederim Forumda aktif değilim ama takip edilmesi gereken bir konu hem adıma hem bu balıklara gönül verenler adına teşekkür ederim sanırım sizin yüzünüzden bende kuracağım bir akvaryum 
Black Ranchu
Abicim son durum nasıl canavarların kişisel genel gelişimlerini merak ediyorum 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.