ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
stingy39
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
29 Eylül 2015 19:20
Toplam Mesaj:
298 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
kemal kurt
Doğum Tarihi:
01 Temmuz 1978
İl:
Tekirdag
Meslek:
Mühendis
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kemal Kurt

74 lt 1E 1D comet goldfish

SON 10 MESAJI

Balık ve CEP SOBASI Kullanımı

linkte anlatılmış, 

http://www.akvaryum.com/forum/soguk_havalarda_balik_tasima_k644193.asp

japon baligi morardi
Merhaba forumda bununla ilgili arama yaparsanız bir çok konu karşınıza çıkacaktır.

http://www.akvaryum.com/Forum/japon_baliginin_yuzgeci_morardi_k364621.asp

arkadaşlar balıklarım ölmeye başladı lürfen cvp
Merhaba Özer Bey; yanıtı kendiniz vermişiniz tüm suyu değiştirmekle zaten ölüme davetiye çıkarmışınız. Oturmuş sisteminizi malesef yıkmışınız. 
Japon Diyarı
Maşallah çok güzel ve hoş olmus. Başarılar....
300 Lıtre Gold Fish Güncelleme Sayfa12
Maşallah, çok güzel balıklar. Bu akvaryuma sanırım bir dış filtre şart. Balıklar büyük olunca suyun berrak olması neredeyse imkansız. Havuz fotolarınıda işallah paylaşırsın Doğukan, hayalim benimde bir havuz ve içinde Japon balıklarını görmek.  
Japon Balığımız Siyahmı Oluyor ?
Balığınızda bir sorun görünmüyor, su ve yemlemeden kaynaklı siyahlaşma hep oluyor. Renk verici yemlerden verdiğinizde ve suyunuza adepte olduğunda normal rengini alacaktır.

Şimdi dikkat ettim tek tip yem vermek balıkta sorun yaratır. Yem çeşitliliği yapmanız lazım.Günde 2 3 kere yemlemeniz (az miktarlarda) daha iyi olur. Haşlanmış bezelyede kabızlığa iyi gelecektir.
japon balığı yaşı nasıl belirlenir
Tuncay Bey, sadece sahsi fikrim balıkların boyuna bakarak 1 1,5 yaşında gibi tahmin ediyorum.  Şuan elimdeki daha renk tutumu bile olmamıs 3 cm lik (ama 1 yaşında )yavru diyemiyeceğim balığı düsündüğümde sağlıklı yaş analizi yapmak doğru olmayacaktır.  Balığa iyi bakamadıysam yaşınında normalden geri kalması çok normal.Sorunuzu sanırım üretim amaçlı sordunuz. 8 tane balıktan illaki 1 çift çıkar. Kafanızı pek takmayın düzgün beslenmeyle işallah herşey olacaktır. Saygılar. stingy392012-02-25 21:24:07
LifeTech 839 Dış Filtre
Bende 835 var yatay şekilde koyacağınız uzun bir borusu bulunmakta. 8 10 deliği var sanırım. 839 da öyle dir ama bakmak lazım.
japonların Üreme güdüleri ve Davranış Şekilleri
Çoşkun Bey, yumurtalma olunca zaten ya yavruları yada büyükleri başka yere alacaksınız. Bu yüzden akvaryumunuzu tamir etmeniz bence daha doğru oalcaktır. 20 lt de yumurtlasalar bile kaç tanesi kurtarabilirsiniz oda mechul. Enazından bitki yada yuvarlak hatlı kaya koyun onların ustune yapışanları alırsınız. Yavru almak gerçekten zevkli ama büyütebilmek baya uğraştırıyor. İyi şanslar diliyorum .
Goldfish.yine,yeni,yeniden (sayfa 318)
Olsun abicim ya , önemli olan katılmak diye bir laf varya. Taş gibi akvaryum sen katıl oyun benden kafanı takma.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.