ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Alhas
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Nisan 2016 00:12
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Bahtiyar Ali ALHAS
Doğum Tarihi:
28 Şubat 1993
İl:
Izmir
Meslek:
Elektrik-Elektronik
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Bahtiyar Ali ALHAS

SON 5 MESAJI

İç Filtre debisini düşürmek
Yeni aldığım iç motorun akvaryuma debisi fazla geldi debiyi düşürmek gibi bir şansımız varmıdır arkadaşlar ?
15 Mayıs Dikili Gezisi
Bende geliceğim hocam beni de unutmayın :)
Sun Sun Hw 302
200 litre akvaryum için kullanacağım Sun Sun Hw 302 dış filtre almayı düşünüyorum içi full dolu bir biçimde 95 lira uygun mudur ?
Contra-Ichthyo aldım fakat...
bu gün petshop zoo dan Contra-Ichthyo aldım fakat içime pek sinmedi bana ürünü veren kişi eğer çeşme suyu kullanıcaksan bu ürünü al dedi parazitleri filan öldürür dedi, neyse bide motor aldım doldurdum tank ı, bu arada tank 32 litre neyse doldurdum filan motoru kurdum gayet güzel çalışıyor zaten balık almamıştım 2 gün öyle çalışsın bakteri kültürü açısından dedim bide ilacı damlatim damlattım filan akvaryumun rengi mavimsi oldu merak ettim internet ten araştırdım beyaz benek ileştiri ci bi ilaçmış ve parazitleri ve zararlı bakterileri öldürüyormuş ama bazı forumlarda yaralı bakterileri de öldürdüğünü okudum. akvaryumda şu anda balık yok sadece öyle çalışıyor. yani 2-3 gün sonra balık aldığımda durum ne olur onu merak ediyorum akvaryumun için e katmakla iyi mi yapım kötümü ?

teşekkürler...
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin
Selam arkadaşlar adım bahtiyar izmir de yaşıyorum, dernekteki arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum yeni bir akvaryum alıcam, herşeye 0 dan başlamak istiyorum, önceden balık beslemişliğim var fakat düzgün besleyemediğimden dolayı öldüler.İzmir- bornova da oturuyorum izmir li arkadaşlarımdan yardım bekliyorum teşekkürler.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.