ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Ali
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Ocak 2018 16:38
Toplam Mesaj:
43 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ali Emre Artan
Doğum Tarihi:
13 Şubat 1997
İl:
Istanbul
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ali Emre

SON 10 MESAJI

kaplumbağa kumu?
Şu anda akvaryum tabanı boş. Ama kalın taneli kum önerdiler. 
kaplumbağa kumu?
Merhaba arkadaslar ben daha önce teraryumuma taş aldımn kağlumbağa yutuyordu zor cıkardım kum alırsam aynı şey olurmu yardım ederseniz sevinirim teşekküler.
40 lt Akvaryum Balık Tavsiyesi...
Öncelikle Herkese Selamlar . 40 lt akvaryumum var içine 2 tane balık almayı düşünüyorum, birde akvaryumun içinde yaklaşık 10-11 cm vatos var. :)  Tavsiyeniz nedir? Saygılar... 
Balıklarım Ekmek Yiyor :D
Ekmeklerin çoğun da tuz bulunuyor buda balıklara zarar verebilir pek bilmem ama bence ekmek verme :) 
Zebralarım yumurtladı,!
Ayıracağım, Bilgi için teşekkür ederim.
Zebralarım yumurtladı,!
 Merhaba arkadaşlar zebralarım 2. ye yumurtladı ilk yumurtalarının 2-3 katı fazla yumurta var sayısı 200 ün üstünde süper inşallah sağlıklı şekilde büyürler. Sorum olacak akvaryumda 3 dişi 1 erkek zebra var erkek zebra eski eşini tuttu ve 2. ye yumurtlattı. ama diğer dişilere de vuruyor bir problem olurmu diğer dişiler yumurtalara zarar verir mi? Diğer dişileri ayırmam da fayda var mı ? Ali2012-02-25 17:50:57
Zebra Balıklarımı Yeni Aldım ?
Onlar Çoktan eş tutmuştur hatta Yumurtlamış bile olabilir yuvasının içine ışıkla bir bak. yada yumurtlaması yakındır çünkü Karnı kırmızı benim balıklarda ilk aldığımdan 2 gün sonra yumurtlamıştı. ayrıca zebralar tek eşlidir birisini eş tutarsa diğer dişilere zarar verebilirler.
Dişi yumurtalarını koruması için erkeğe vurabilir normaldir :)
 Saygılar.!
30 L akvaryum Fiyat
Bence uygundur. Çünkü Sadece 30 Lt akvaryumu dışarıda 38 Liradan aşağı bulamazsın adam üstüne bide kapakla beraber ısıtıcı da vermiş. Ama sen genede başka yerlere de fiyat sor. Isıtıcı da zaten 10-15 lira.
zebra
Öncelikle Selamın aleyküm.! Ben 3 aydır zebra besliyorum Şuan elimde 80 adet zebra yavrusu var 60 adet ise Büyük zebra var. Eğer yavru alırsan ilk 3 hafta kadar yavrularına kendileri bakıyor ama bir süre sonra baba zebra tekrar çiftleşmek istiyor ve yavrular yüzünden rahatsız oluyor. Anne zebra babayı sürekli uyararak ona vuruyor. Ama ne fayda baba elbet sonunda yavrulara saldırabilir. Ve bu sürede anne balık yorulup hastalanabilir. Bence 2 yada 3 hafta sonra, hatta yüzmeyi öğrendikleri zaman siz yavruları ya başka bir akvaryuma alın yada petshoplar da satılan yavru kabından deneyebilirsiniz. Ben yavru kabı aldım gayet memnunum ve yavrular 1 aylık çok sağlıklılar. Ama bunların hiç biri Kulağınıza hoş gelmiyor ise akvaryumu başka bir cam parçasıyla yada herhangi bir madde ile bölebilirsiniz. Not : Annesi yavrulara kesinlikle zarar vermez anneleriyle kalabilirler. Hayırlı geceler .! Ali2012-02-16 21:33:32

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.