ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
BarisAkkaya
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
55
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Şubat 2024 17:22
Toplam Mesaj:
603 [0.14 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
BARIŞ AKKAYA
Doğum Tarihi:
31 Mart 1991
İl:
Ankara
Meslek:
Elektrik/Elektronik Mühendisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

BARIŞ AKKAYA Ankara/Yenimahalle "Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek." M.K.Atatürk

SON 10 MESAJI

34 Litre Akvaryumum
Kılıçlar ve melekler için bu akvaryum çok küçük. Kılıç, moli, lepistes bunlar çok üreyen canlılar. Evet güzeller ama ilerde büyük akvaryum alıp bakarsınız onlara. Bence tek beta veya 3-4 rasbora veya 3-4 neon tetra bakabilirsiniz. En güzeli tek beta olduğunu düşünüyorum.
Yaşmut Tunç Bey'den Gübre Alımı
Bence ev yapımı gübreye o kadar para vermeye gerek yok. Onları hazırlaması çok kolay bir olayı yok. Evde kendiniz yapabilirsiniz. Demir potasyum fosfat vs gübreleri.
Mayalı Co2 Hakkında
[QUOTE=WINDSTORM]Meraba arkadaşlar 85litre bitkili akvaryumuma mayalı co2 denemesi yapıcam vana sistemi ile yapmayı düşünüyorum gündüzleri açıp ışıkla birlikte co2 vericem fakat tek sıkıntım 2.5 litre pet şişe sürekli co2 üreticek hava çıkışı olmadığı için patlama çatlama yaparmı deneyenler var mı sürekli co2 verirsem akvaryum içinde oksijen durumu azalıcak diye düşünüyorum [/QUOTE]

Patlama ihtimali çok yüksek denemeyin öyle birşey evi batırırsınız, gece gündüz verin co2 birşey olmaz.
LİLA
[QUOTE=özlemazuki]

Lilayı Ulus Akvaryumculardan almiştim. En son iki üç hafta önce yeni betalar geldi. Bir de Selanik Cad.sine Yükselden sola girişte sağda bir pet shop var. Orada da çok güzel betalar vardı 10 gün önce. Dragon beta bile vardı her ne kadar 76 tl olsa da [:)][/QUOTE]

Siz lilayı kaça almıştınız acaba?
LİLA
Ya benimki kasap koyun muhabbetine dönecek biraz bu durumda, ama sormam lazım:) balığı nereden aldınız ben de akvaryumum için beta arıyorum da:)
LİLA
Balık çok güzelmiş yalnız. Umarım kötü birşey değildir.
Akvaryum Suyu Beta
Su değişimlerinde ben direk çeşme suyunu dinlendirmeden koyuyorum, nasıl alıştırırsanız öyle gider. Ama akvaryumla ilk buluşması önemli balığın, bir süre akvaryumu boşta çalıştırmakta fayda var ilk kurulumda.
İdeal Betta Akvaryumu 35 lt
Anubiası kuma gömmüşsünüz çürüyebilir.
Plastik Akvaryum Çalışmam
Yalnız o rafı eğersiniz bir süre sonra
Işık Rengi Fark Edermi ?
Beyaz cogunlukta olarak biraz da balığınızla aynı renk led takarsanız balıklarınız daha net ve canlı görünür.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.