ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
uTqu38
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
28 Eylül 2014 19:50
Toplam Mesaj:
112 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
yunus güven
Doğum Tarihi:
08 Şubat 1993
İl:
Kayseri
Meslek:
market
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

yolculuk esnasında
Tamam arkadaşlar  ederim Şimdi gidip bakalım bugun 11 de yola cıkacağım artık hangisi uygun olursa onu kullanmalıyım allah razı olsun hepinizden 5 ay sonra kaldıgım yerden hobiye devam  etmek isteğimle allah hepinize kolaylık versin iyi hobiler iyi günler 
yolculuk esnasında
sende haklısın kardeşimde şöyle söyleye bilirim Erzincan da Petshop cu yok :( öyle bir yer 
yolculuk esnasında
Yok kardeşim otobüsle Gideceğim askerim komutanlara götürüyorum
yolculuk esnasında
Selam Arkadaşlar Şuan kayseri den  Erzincan - 6 adet  Sarı prenses Götüreceğim Komutanlarımız istedi ( iyi biri olmasa götürmezdim :D ) Balıkları Nasıl Götüre Bilirim. öldürmeden en sağlıklı şekilde yolculuk ortalama 10 saat sürüyor  fikirlerinizi bekliyorum şimdiden   iyi hobiler  kolay gelsin uTqu382013-10-30 13:46:39
Ağzı dolu sp
Valla ben 10 günde kusutuyorum kardeşim dün  4 sp si kusturdum 114 tane yavru aldım Maşallah ı Var hepsinin :)
Erkek ve dişi sarı prenses kavga ediyor?
Hocam öncelikle Geçmiş olsun Tavsiyem tek tür beslemeniz... Ben kendimden örnek veriyim 1200 LT  aKvaryumumda Sarı Mavi Vé Yunus vardı hepsini farklı yerlere aldım 3 ayrı akvaryuma ayırdım suan 250 yi geçkin yavrum var :)) tavsiyem en iyisi siz diger türleriin yerine dişi sp alın
sp yunus ve tropikal çeşit?
Kardeş bence sen bu aksam 2 Paket çekirdek al eline. Çayını demle Geç akvaryumun Karşısına TesTere 8 Filmi iZLé :D Canlı Canlı :D 
180*60*60
Kardeşim öncelikle selamün aleyküm ben 1 senelik  kullanılmış 2 ci el akvaryum aldım
 170 x 100 x 60  mobilyalı alt sehbası + çift çıkıslı hava motoru  +  kumu +  ısıtıcısı 300 w + bitkisi + cam silmesi + iç ve dış filtre + 4 adet hava taşı + 6 adet çömlek  + 4 adet kuluçka makinası + 4 çeşit fon + 2 adet fıçı büyük boy. vs
herşey dahil. 300 Liraya aldım desem ayıp olmaz demi kardeşim kayıt kuşak  hepsi var ve sürgülü buhar cam  ve 18 mm lik cam dan + damperli cam ;) düşün taşın. farkı gör. 

Resimleri Burda akvaryum burda 
uTqu382013-02-08 08:29:02
Amerikan kursam ne Kadara maal olur
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar ben 500 Tl yi gözden çıkarttım büyük olcak yawru büyütmeyle uğraşmak istemiyorum. oscar felan düşünüyordum ama discus felan da ola bilir mesut diye bi arkadaşım var ona sorcam hanönü37 profili ile desem belki bilirsiniz. ona sorcam bakalım o amerikan kurdu gayet başarılı bi çalışma olmş. allah nasip ederse bende kuracagım o değerli yorumlarınız için Çok teşekür ederim ellerinize sağlık arakdaşlar 
Amerikan kursam ne Kadara maal olur
Selamün aleyküm cümleten arkadaşlar amerikan kurmak istiyorum suan akvaryumumda ki balıklar malavidir  mavi prenses s.p yunus var suan Fakat değiştircem ama neye maal olur bılmıyorum 

akvaryumdaki  balık sayısı  

Yunus - 6 D 1 E 

M.p  - 4 D 1 E 

S.p  -  9 D 2 E 

8 adet damızlık altı yunusum var kendi büyüttüğüm  bunları satıp amerikan kurcam ama neye maal olur bilmiyorum yorumlarınızı bekliyorum Simdiden teşekür ederim ♥

170 x 60 x 100  = 1020 LT 

uTqu382013-02-01 18:31:47

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.