ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
EurypylosS
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
27 Ekim 2017 11:14
Toplam Mesaj:
76 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Cemal Tokgözer
Doğum Tarihi:
09 Temmuz 1985
İl:
Istanbul
Meslek:
Tasarım
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Cemal Tokgözer

SON 10 MESAJI

Dalga Motoru Kullanılan Akvaryumda Hava Motoru
Dalga motoru kullanılan akvaryumda hava motoru kullanımına gerek var mıdır sizce arkadaşlar.
Dalga motoru tavsiye ?
Alakasız ama şöyle bir şey sormak istedim dalga motoru kullanılırsa hava motur ' u iptal etmek mümkün mü
Ky-Fish Marka balık yemi ariyorum
İstanbul 'da 'Ekspres mama dışında satış yapan yer bilen var mı arkadaşlar
300 liraya kadar dis filtre tavsiyesi. (İvedi)
Uzun vade 'de gerçekten akvaryum ve canli beslemeyi seviyorsaniz mevcut akvaryumunuz ilerde sizi bogucakdir daha iyisini isticeksinizdir bundan ötürü gelecege yönelik bi yatirim yapip 2 el fluval fx 5 alabilirsiniz biraz daha bütcenizi arttirirsaniz evladiyelik bi dış filitre almiş olursunuz yada eheim 2226 kullaniyorum şahsen çok memlunum
Tanganyika ve Malawi..
Child'ler için kullandiginiz yemler ikola 'lar ile uyumlumu
yunus balığının kavga sırasındaki yaraları
Geçen günler 'de aynı sorunu yaşadim kavga ettiklerini fark ettigim anda akvaryum kapagini açip yem attim sakinleştiler sonra biraz hareketlerini gözledim baskinlik kavgasi oldugunu anladim akvaryumun arka tarafina sag ve sol köşelere kaya 'dan yuva oluşturdum 1 adet te orta kisma sadece yem yerken yüzerken toplu takiliyorlar onun dişinda herkez kendi bölgesinde 
Genç ve Yavru YUNUSLARIM
maşallah balıklar güzel taban da kum olmadıgı için balıgın yansımasın'dan ötürü ters gözüküyor ;)

Yunuslarla ilgili bi kaç soru :)
Akvaryum ısıtıcım 18 derece 'de benim sen aslında çok şanslısın elinde saglam bir ırk yunus 'u iklim koşullarından ötürü çok güzel bir form 'a kavuştura bilirsin . imkanin varsa 140 lt lik akvaryum 'u  yavru tankı olarak çevir onun yerine 300 400 lt arasi ana tank olucak bir akvaryum kur derim.. Sivas ' ile erzurum arası 7 saat   erzurum ankara arası 14 saat sana 2 memleket 'te de kaliteli yunus satan arkadaşlara yönlendire bilirim gercekten yunus besliceksen iyi ırk düzgün litre 'de bi akvaryum şart.
Eheim 2071, 2073 ve Tetra Ex
300 lt akvaryum 'da  eheim 2226 pro  hydra of 30 iç filitre atman f201 kullaniyorum  suyum içme suyundan daha temiz diyebilirim o kadar berak sizin için bi göz attim  2 ilan 'a bakın isterseniz 

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-aksesuarlar-balik-eheim-2226-dis-filtre-sifiri-kadar-temiz-157570113/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-aksesuarlar-balik-eheim-2226-dis-filitre-ve-eheim-200w-isitici-uygun-fiyat-159084762/detay

Yunuslarla ilgili bi kaç soru :)
keşke akvaryum 'a  okadar para baglamadan önce biraz araştirsaydiniz çok uygun fiyatlara daha büyük litre lerd daha güzel ekipmanlı 2 el akvaryumlar mevcut hayirli olsun yinede 2 sorunuz yumurtayi ilk agzına aldıkdan sonra 7 gün içersinde atmaz ise yumurtalari kusturup kuluçka makinesine koyabilirsiniz yada anne balıgı başka bir akvaryum 'a ayırmanız gerekmektedir yavrulari agzindan kendi salana kadar. ilk kez yumurta aldıysa agzından atması normaldir kendi atmasa bile diger balıklar onu hirpalayip yumurtasini atmasini saglamaktadir yada erkek balık yeniden çiftleşmek için kovalamaktadır dişi balıgı. 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.