ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
cendgn
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
09 Ekim 2012 20:29
Toplam Mesaj:
37 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
cengiz doğan
Doğum Tarihi:
03 Ocak 1969
İl:
Tekirdag
Meslek:
deri teknolojisi mühendisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

cengiz doğan
100x40x50h dıy. 2e-8d sarı pre. 2d yunus , 3 vatos

SON 10 MESAJI

yunusun yuzgeç ve ağzında kızarma
Fotoğraf:

Canlıdaki Belirtiler:Solungaç yüzgeçlerinde ve ağızda kızarma,yüzgeç uçlarında hafif erime,iştahsızlık

Akvaryum Kapasitesi (litre):200lt

Akvaryumdaki Diğer Canlılar:2 yunus,2sarı prenses,3vatoz

Bilinen Tüm Su Değerleri (pH, sıcaklık, amonyak, nitrat):26c'

Filitrasyon:dış flitre

İlaç Kullandıysanız İsimleri ve Miktarları:

Diğer Genel Bilgiler (Su değişim sıklığı, akvaryumda en son yaptığınız değişiklikler vb.) :

Bu belirtiler sadece bir yunusta var. Diğer balıklar sağlıklı görünüyor.
özkoçak2011-02-05 12:14:14
PlastikVaryum
geçen yıl aynı plastik kapla yavru tankı yapmıştım.fakat bir hafta sonra irili ufaklı 83 yavruyu kaybettim.sonradan farkettim ki plastiğin üzerinde şeffaf sümüksü bir tabaka oluşmuş.ben yavru ölümlerini ona yorumladım.ve kalan yavruları tekrar cam akvaryuma aldım.dikkat edin aynı problem sizdede olabilir.
Karınca Yumurtası?
 Yumurta aşamasında da yapabilirler mi bilmiyorum ama gelişmiş karıncalar savunma amacıyla formik asit üretirler.Balıklarınıza vermeden önce araştırsanız iyi olur derim. Sonra üzücü durumlar ortaya çıkmasın.
eheım pilli dip süpürgesi
dün öğlen bu siteye baktığımda sorumla ilgili bir cevap bulamamıştım. bugünde hiç bakmadan yeni konu açma gafletinde bulundum.meğer cevap varmış.pınar engin adlı arkadaşım sorumu cevaplamış. (-pilli dip süpürgeleri- konusunda)araştırmadan konu açtığım için özür diliyor yönetimdeki arkadaşlardan konuyu kilitlemelerini rica ediyorum. teşekkürler cendgn2008-09-16 12:32:38
eheım pilli dip süpürgesi
eheım pilli dip süpürgesi aldım. ancak içinden türkçe kullanım klavuzu çıkmadı. merek ettiğim şey bu aletin pil kısmıyla beraber komple suyun içine sokulup sokulamayacağı.kutu üzerindeki resimde komple süyun içine girmiş gibi görünüyor. ama ben tereddütlüyüm. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. şididen teşekkürler
En sessiz dış filtre hangisidir.
Eheim 2224 kullanıyorum. Ancak kulağınızı dayarsanız sesini duyabiliyorsunuz Echoe2008-03-06 11:57:32
green terror ve malavi
  teşekkür ederim arkadaşlar
dış motor temizleme hakkında yardıım
bence probleminiz aktif karbondan. aynı durum bende de olmuştu. şelale tip filitrenin içindeki karbon kasetini çıkarınca problem kalmadı. sanırım her aktif karbon kaliteli olmuyor. tanınmış ürünleri seçmek lazım
Ispabağı nasıl vericem?
ben 15 dak haşladıktan sonra pul yem boyutunda ince ince kesiyorum. anında kapışıyorlar.
green terror ve malavi
   gamze hanım yorumunuz için teşekkür ediyorum. şimdi biraz rahatladım.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.