ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Enginulger
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Mayıs 2016 04:37
Toplam Mesaj:
24 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Engin ülger
Doğum Tarihi:
27 Temmuz 1990
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Engin ülger

SON 10 MESAJI

Sarı prenses yavruları kaç günde yumurtayı kırar?
Hayır hazır aldım. Yumurtalar dümdüz yumurta hala
Sarı prenses yavruları kaç günde yumurtayı kırar?
Arkadaşlar sarı prensesi 5. Gün kusturdum hala yumurta. Kuyruk göz hiç birşey çıkmamış. Şuan kuluçka da. Sizce umudu kesmelimiyim?
Dış Filtre Karbon Ve Uv Lamba Ömrü
Arkadaşlar merhaba. Size danışmak istediğim konu dış filtrenin aktif karbonu ve uv lambası ne kadar sürede bir değişmesi gerekir.

[:?]
Yunus Balığı Gözleri Şişti
Teşekkür ederim vasil abi. Ben direk hangi antibiyotikse ondan versem nasıl olur ?
Yunus Balığı Gözleri Şişti
Arkadaşlar merhaba. Forumda konu ile ilgili 2 farklı hastalık konusu okudum. Hangisi olduğundan emin olamadığım için yeni başlık açıyorum. Hastalık ve tedavisi hakkında bilgi verirmisiniz. Şişlik bir gecede 2 gözünde birden oluştu.[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181181/2_image.jpg[/IMG]
Yavru Boylandırma Hakkında
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Benimde aklımda olan bir seçenekti yunus ve frontoza önerdiğiniz gibi yapacağım. Tabi biraz insiyatif kullanıp yanlarına maymun kafa koymak istiyorum. İnşallah onlada güzel anlaşırlar[:)]
Yavru Boylandırma Hakkında
Arkadaşlar merhaba 200.50.60 ölçülerindeki akvaryumumda yunus sarı prenses ve frontoza besliyorum. Akvaryumumun ölçüleri balıklarıma oranla fazla. Bu fazlalığı büyüdüğünde para edebilecek yavruları boylandırmak için kullanmak istiyorum. Malawiler ile uyumlu en azından kendi masrafına katlısı olabilecek sizce hangi türü boylandırmalıyım? Bendeki türler ile yaşayan yavru alabileceğim cinslerde olur. Şimdiden teşekkür ederim[EDIT]Enginulger,2016-01-09 05:53:44[/EDIT]
Balığın Türü Nedir
[QUOTE=Kınayu]

Selamlar Emre kardeşim
Balık Metriaclima greshakei benziyor.Bence
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/81103/1_900.jpg[/IMG][/QUOTE]
Teşekkür ederim erhan abi bu akşam baya bir yardımcı oldun gerçekten [:)]
Dış Filtre Sızdırıyor Veya Ben Çalıştıramadım
[QUOTE=Kınayu]
Sorun çözüldü yani sevimdim valla[:)] [:iyi:] Bu tip üsten alış üsten veriş filtrelerin genel sorunu Tetra Atman bu bizim filtreler gibi [:?] Bende bu yazdığım tüm türler varda şahsen [:?][/QUOTE]
İnşallah bendeki tek tür bu olur. Sizde daha fazla modelle tanışmak zorunda kalmazsınız [:D]
Balığın Türü Nedir
Bu balığın türü nedir arkadaşlar?

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/181181/1_image.jpg[/IMG]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.