ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fatihk
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
8
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Şubat 2018 12:47
Toplam Mesaj:
110 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
fatih kardes
Doğum Tarihi:
29 Mayıs 1963
İl:
Istanbul
Meslek:
Emekli
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/30677.jpg[/img]

SON 10 MESAJI

Aydınlatma
Yapacağınız led sistemine göre ve yetiştireceğiniz bitki cinsine göre led ile aydınlatma gayet başarılı sonuçlar verebilir, buyurun altta benim ilanımdaki resimlere bakabilirsiniz..

http://www.akvaryum.com/Forum/komple_bitkiler_ve_malzemeler_full_akvaryum_i40153.asp
Riccia Sabitleme

Lepisteslerin yediklerini hiç gözlemlemedim, üstelik onların yavrularına çok güzel bir sığınaktır ;)

325 Lt Karides Akvaryumu Kurulumu
Takipteyim , kolay gelsin arkadaş.. Su değerlerini yazmanız iyi olmuş fikir vermesi açısından.Bir gün içinde pH değeri hatırı sayılır bir şekilde düşmüş, umarım ileriki günlerde tamponlanır yoksa dalgalanma yaşarsanız sıkıntı olur diye endişem var.
DALDAKİ KİRAZLAR
String moss'a  benziyor..
Karides de Tam Yol İleri (Taiwan Bee) yeni foto 5
Fatih Bey tebrik ederim, maşallah çok güzel türler edinmişsiniz.Umarım kayıpsız bir şekilde yetiştirir ve üretirsiniz.Yolunuz açık olsun...
Red Rili Karides Tankım
Murat hocam, maşallah mavişiniz de güzel üzerinde gezdiği moss da ayrı güzel :)
Tam gaz taiwan bee
Osman Bey maşallah  sağlıklı  canlılar..Sizi ve Bünyamin Beyi de tebrik ederim..Zorlukları neler oldu ve nasıl atlattınız, su parametreleri nelerdir ve özel olarak yaptığınız  birşeyler var mı? Paylaşabilirseniz sevinirim.Saygılarımla.
karides akvaryum temizliği?
İyi akşamlar Alican Bey, filitrenizin süngeri tıkandığında temizleyeceksiniz tabiki..Ama süngeri çıkartırken dikkatli olun ve üzerinde yavru karides olmadığına emin olun.Akvaryumdan çektiğiniz su içinde hafifçe süngeri sıkabilirsiniz ve gözeneklerinin açılmasını sağlayabilirsiniz.Çok aşırı sıkmayın, sadece kaba pisliği gitsin yeter.Temizleme periyodu çok sık olmamakla birlikte  o zaten tıkandığında size temizlenme zamanının geldiğini söyleyecektir.Saygılar..
Karides akvaryumumda enteresanlık
Emre Bey, bu yakında su değişimi yaptınız mı? Ani ısı düşüşü genelde kabuk değişimini tetikleyebiliyor..
Hagen Siyah Kum Hakkında
İçiniz rahat olsun, salınım yapmaz(ph dalgalanmalarına sebep olmaz), baktınız renginden dolayı  hoşunuza gitmedi, üzerine ince bir tabaka oluşturmak adına parlak siyah kum serersiniz  Buna Hagen dememeye çalışıyorum ama artık dilimize yerleşmiş bu tabir:) üstelik bende satarken Hagen siyah kum diye ilan vermiştim ama aslında Hagen değil..Aynı kağıt mendiller için tek markayı telaffuz ettiğimiz gibi bir durum bu ;)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.