ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
halit38
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
12 Mayıs 2017 17:02
Toplam Mesaj:
49 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ümit halit uçat
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Kayseri
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ümit halit uçar
Muhasebeci

SON 10 MESAJI

Canlı doğuran ve ramirezi birlikte yaşarmı?
Ramireziler her ne kadar ciklid olsalarda fazla agresif değiller, benim bitkili akvaryumumda vardı bir zamanlar, aşırı ürkek balıklar ve de yumurtlamalarını beklemek sadece bir hayal. Lepisteslerle beraber bakılabilir olgun lepislere hiç bir zararları olmuyor, yavrular için aynı şeyi söylemek mümkün değil.
balıklarım hamile mi 2 ?
Japon balıklarının cinsiyetini fotoğraftan kestirmek çok zordur. Ayrıca konuyu canlıdoğuranlar sayfası yerine sazansıgiller sayfasına açarsanız daha iyi bilgi edinirsiniz. Son olarak balıklarınız maşallah çok sağlıklı gözüküyor ama üremek için küçükler, zaten akvaryum ortamında japon üretimi çok zordur.
Karidesler Akvaryumdan Dışarıya Atlayabilir mi ?
Karideslerin atladıklarını sanmıyorum bence akvaryumunuzu iyi gözlemleyin birileri onları dışarı atmış olmasın?
Bu bitkinin türü ne?Ayrıca zararlımı?

Yaprakları dökülüyorsa suyunuz çok sıcaktır. Balık ölümleri ile bitkinin ilgisi yok aynı bitkiden bende de var ve hiçbir sorun yok.

Bi fikri olan var mı? (Tür nedir?)
Pek benzemiyor tanganyika türlerine sanki cüce amerikan türü gibi
bilin bakalım nedir ?
http://www.malawicichlids.com/mw09008e.htm linkteki balık formuna çok benziyor. Renklenmeye başlayan hongi olması kuveetle muhtemel.
100*60*50 akvaryuma filtre
http://www.canlibitki.com/main/product_detail.asp?pro_ID=1877&sub_cat_ID=0&cat_ID=135
linkteki ürün 100*60*50 (300 litre) akvaryum için yeterli olur mu veya başka yerli marka önerebilir misiniz (gap veya has) yabancılara özellikler de çinlilere para kaptırmak istemiyorum ama mecbur kalırsam yapacak bir şey yok bu arada akvaryum bitkili olacak eleştiri yaparken bunu da göz önüne alırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Su mercimeği
Balıklarınız etçil balıklardır su mercimeğini sadece parçalarlar gıda olarak düşünülemez bence tatil yemleri iyi bir dost a akvaryumu emanet etme seçeneklerini göz önüne almanız daha mantıklı.
Yeni Akvaryumum için.
Mahmut Bey bence toplam balık sayısından önce akvaryumunuzun dekorasyonuna karar verin. Çünkü dekorasyondan sonra hacim azalacak dolayısıyla litre de düşecektir.
bitkilerımı kurtarın
ısınız kaç derece?

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.