ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Westbound
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
25 Nisan 2017 15:19
Toplam Mesaj:
26 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
MUSTAFA ÇENDİK
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

resimli anlatım kaplumbağama neler oldu.
Arkadaşım senin önceliğin bir veterinere gitmem.Tahmini ve kafana göre ilaç kullanma o hayvanada yazık değilmi. Diğer arkadaşlarda sana yapmam gerekenleri belirtmiş. 
eheim 2228
pekala tekrar yeni bir kurulum yapsanız parçalarını tekrar söküp takın ayrıca dış motorunuzun pervane milinide bi kontrol edin denemekte fayda var
100*50*30 cm için tavsiye.
Merhabalar.Evet dediğiniz gibi akvaryumunuzdaki balıkların sayısı çok fazla,tabiiki boyutlarıda önemli.Eğer yavru iseler ilerde çok sorun olur sizin için.Ama yetişkin bir boydalarsa balık sayınızı azaltın derim. 
Bemiks Ampul Vitamin Kullanımı

Abdullah bey bende bemiks kullanıyorum.Haftalık olarak su değişimlerinden sonra akvaryuma 1 ampul ve karanlık ortamda ekliyorum.Bir tavsiyemde birazda balıklarınızın yemlerine şırınga ile ilave etmeniz.Ayrıca size Bülent beyin forumumuzda yazdığı bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim. http://www.akvaryum.com/forum/forum_posts.asp?TID=14047&PN=0&TPN=2 Hayırlı günler.Sağlıklı balıklar

Westbound2008-05-31 17:14:34
400 Litre İçin Dış Filtre

Ali bey aslında iki markada çok iyi ve memnun kalacağınız ürünler.Fakat kullanım kolaylığını düşünürsek ben tetra 1200 alın derim.Çünkü sepetli ve ürün tam dolu bi şekilde geliyor.Bende tetra kullanıyorum.Mesela farklı bi marka olarak düşünürseniz FLUVAL 305 yada 405 modeli çok tavsiye ediliyor.Bence bi araştırın derim.

Westbound2008-05-30 18:45:27
hangi yemleri tavsiye edersiniz?

Ben new life spectrium antiparazit olanını kullanıyorum.Aynı balıklar bendede var ve formları renkleri çok iyi.Size bir hatırlatma daha yapayım bildiğim kadarı ile forumdan bir arkadaş dağıtım yapmakta ve fiyatları çok makul.

Westbound2008-05-28 17:23:09
Malawi Habitatı
Tebrikler arkadaşım helal olsun.Emeklerinin karşılığını dahada alıcaksın bundan emin ol.Sana sağlıklı balıklar kolay gelsin.
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
Yarın düzenlerim artık.Hepinizin yardımları için teşekkürler ederim.

Westbound2008-05-17 17:59:16
Evet bende baktım resimler silinmiş ama yarın çeker size yollarım isterseniz. reis2008-05-16 19:49:24
[QUOTE=reis][QUOTE=Westbound]Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için arkadaşında şimdi kafası karıştı.Bende yunus diye aldığım balığın büyüyünce elektra kırması olduğunu öğrendim yine sizler sayesinde ama bu balıkların türleriyle oynanmasınada karşıyım  [/QUOTE]

Electra kırması olan yunus'ların fotoğrafı var mı acaba?Smile
[/QUOTE]
Abi ancak o zaman açtığım konunun linkini verebilirim ama yarın çeker getiririm istersen http://www.akvaryum.com/forum/acaba_yunusmu_k167335.asp 
şimdi baktım resimler silinmiş galiba
Westbound2008-05-16 19:46:07

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.