ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
akvaryumsevgisi
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Ocak 2012 13:08
Toplam Mesaj:
313 [0.06 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ömer kurtulmuş
Doğum Tarihi:
08 Aralık 1991
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

100*40*50=200 lt-
Canlı doğuran

SON 10 MESAJI

Japon balıkları hangi balıklarla birarada yaşar?
Arkadşım böyle bir sorunun cevabı yok hatta sende şuanda olan türler sıkıntılı türler ya japonu seç japon türlerinden devam et yada lepistesi seçip canlıdoğuran türlerinden devam et lepistesi seçtiğinde yanına platı,velifera vs vs besleyebilirsin ve akvaryum litresi nedir yazarsan daha net olacaktır.
Geri dönüş
Arkadaşlar 1.5-2 yıllık bir aradan sonra ufakda olsa görsel zevkimi kurmaya karar verdim bu 40 lt lik bir akvaryum olmasına rağmen çok hoş akvaryum yapacağım yalnız bunu ''L'' sabitleyicilerle duvara sabitliyeceğim ama bu ''L'' sabitleyicilerin çelik olanları varmı bunu merak ediyorum sağlam olması açısından bu önemli olacak.
akvaryum dizayn

Tercih sizin ...SAYGILAR...

Yeni başlıyorum
Deniz kabuklarını sirkeli suda yıkasaydınız keşke neyse olan olmuş zamanla geçecektir.. ayrıca akvaryumunuzun hakkında bilgi verirseniz yükliği falan yardımcı olurum...SAYGILAR...
Melek Balıgı..
Akvaryumunuz 36 lt canlı doğuran için iyi fakat melekler içi ufaktır ayrıca melekler çok güzel hayvanlardır fakat sürü halinde oldukları zaman güzellerdir mesela 200 lt bir akvaryumda 10 melek oldumu şartlar sağlandımı tadından yenmez fakat sizin şartlarınızda zamanla yem yemeyip üzülerek söylüyorum ama balıklarınızı kaybetmeye kadar gidecektir melekleri vermenizi tavsiye ederim ...
170 litre

Biraz açıklama yaparsanız 170 lt de ölçüleri ne yükseklik ne diğer balıklarınızın boyutları nedir ? daha net cevap alabilirsiniz...

akvaryum dizayn
Hiç bir sıkıntı olmaz gayet güzel olur fakat 1 astronotunuz varsa güzel olur eğer daha fazla var ise böyle bir bitki kafadan akvaryumda %10 yer eksiltecektir..
akvaryumumdaki karma uygunmu

Yazdığınız türlerıin bir kısmı ne derece aynı gruptan olsalarda uysumsuzdurlar mesela beyaz prenses yani snow çok agrasiftir ve yunuslar tam tersine uysallardır,papağanlar ise çok tatlı hayvanlardır fakat öyle mekancılardırki kendi mekanı saydıkları yerlere akvaryumda başka bir balık gördümü hiç acımaz bu bir astronot balığı olsa bile (denenmiş görülmüştür)...  akvaryumunuzun litresi çok güzel sadece yunus kolonisi yapabilirsiniz ...SAYGILAR...

Geri dönüş ama akvaryumsuz :(
Abilerim,ablalarım ve arkadaşlarım 2 yıl kadar önce akvaryuma başlayıp bir yılda bayağı büyütüm genişletip kapsamlı yaptığım akvaryumumu ve malzemelerini elimden çıkarmak zorunda kalmıştım ama ben çok hayırsız biri çıktım akvaryumu bıraktım fakat akvaryum.com'u niye bıraktım onu bilemiyorum,burada yardıma ihtiyacı olan ve yeni başlayan arkadaşlarıma ve abilerime ablalarıma yardım etmek varken neden bırakıp gittim yeni şeyler öğrenmek varken neden bıraktım forumu takip etmedim neyse sonuçta aklım başıma geldi ve işte forumdayım herse selamlar ....  AKVARYUMUNUZLA İYİ HUZURLAR... 
100x60x70h Akvaryum Camı YARDIMMMMMM
70 cm 10 mm bile az diye biliyorum madem bu kadar büyük akvaryum yaptınızda ufak işlerden niye kaçtınız kayıt kuşak gibi

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.