ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
erenşahin
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
06 Eylül 2014 10:18
Toplam Mesaj:
72 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Eren ŞAHİN
Doğum Tarihi:
23 Aralık 1993
İl:
Burdur
Meslek:
Lise Öğrencisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Eren ŞAHİN
95*30*45 Malawi
100*40*60h Astronot

SON 10 MESAJI

Kaç cm den sonra yumurtlarlar?
Japon üretmek için havuz lazım olduğunu okumuştum bir yerde . Evdeki küçük akvaryumlarda üreyeceğini zannetmiyorum , yinede japon konusunda deneyimli ustalar daha doğru cevap vereceklerdir :)
Akvaryumum patlar mı?
Merhaba , imzamda da olduğu gibi astronot akvaryumum 240 LT falan alıyor sizinkine yakın boyutu ben koymadım bi sorunda oluşmadı . Komşumun 600 Lt akvaryumu var ondada yok . İçiniz rahat olsun koyun derim ama karar sizin :)
300lt sp&yunus
Arkadaşım bastım daha ne basayım :D
300lt sp&yunus
Merhaba , akvaryum hacmi ve balıklar güzel gibi ama plastik bitkiyi ve mercanı cıkarın derim .  Yerine cikletinde istediği gibi kayalık ve saklanabileceği taş vb. koyun. 
Lepistes Üretimi Evde!
Amacın yavru almak herhalde onu tatmak ? :)
Lepistes Üretimi Evde!
Öncelikle merhaba. Lepistesin üstüne o kadar düşmüşsünki yazıları okuyunca frontazamı bu diye şüphe ediyor insan :D Bendede yazın lepistes akvaryumu vardı ve kum gibi yavru aldım hepsini dağıttım. Sana tavsiyem yavru akvaryumuymuş yumurtaymış vatozmuş falan çok düşme üstüne . Balığın cinsini küçümsemekten demiyorum tabiki bunu  sadece bolca yeşşillik yap akvaryuma yeter ,üstünede rafya denilen malzemeden kıvırıp koyduktan sonra beklemek kalıyor sen istesende istemesende 1,2 ay sonra yavrular kendilerini göstermeye başlıcaktır :)
Akvaryum yaptıracağım da!
Her camcıya akvaryum yaptırılmaz . Mutlaka bi tanıdığınızda akvaryum vardır büyüklerinize sorarak kimden yaptırdıklarını veya kimin temiz iş yaptığını öğrenin.Ama mutlaka sorun bilinen birine gidin, eğer denk gele birine girip akvaryum yaptırırsan dediğin gibi patlayabilir. :)
hangi tür
Ay kuyruk moly'e benziyo emin değilim :)
Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bitki hakkında pek bilgim yok ama balık japon yerine 10lu neon çok yakışır beğenmessen diger CANLI DOĞURAN cinslerine bakmanı tavsiye ederim :)
70 Litrelik İçin Tavsiye
Olmaz ama sen kafaya takmışsın ciklet diye al 5 tane sp bak keyfine milletin ne diyeceğini boşver :D

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.