ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
PuPPeT666
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
5
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Ekim 2019 12:15
Toplam Mesaj:
682 [0.13 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ozan oguz
Doğum Tarihi:
13 Haziran 1984
İl:
Izmir
Meslek:
GÜVENLİK
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

---Ozan OĞUZ---

SON 10 MESAJI

İş , maaş , araba

Yanlış yol...Yanlış seçim...

Vakit varken dönmek lazım.
Saygılar...
Bidroop ile Para Kazanma
Titan saadet zinciri vardı bi ara :)
Onun mantığıyla çalışan bir sistem gibi
Ramazan Bayramı
Önce bi bayram günü gelseydi de ondan sonra bayramlaşsaydık...

Neyse yine de herkese iyi bayramlar.
Saygılar...
İnternet kampanyaları
Fiber internet varsa en iyisi turkcell superonline.
Özellikle ttnetten uzak durun bence.Fiyat hizmet aralığı uçurum gibi.
Turkcell superonline sınırsız fiber internet 20gb downloada kadar 100megabit, 20gb üstü 3megabit.kullandığım paket bu.aylık ücreti 29tl(2yıllık sözleşme)
Saygılar...
Online oyun oynayan var mı ?
Wolfteam ortaokul lise tayfasının oyunudur.
Kendileri olgunlaştıkça daha güzel oyunlarıda keşfediceklerdir.
Gençlere zaman tanımak lazım :)

Saygılar...
Online oyun oynayan var mı ?
Bu aralar kesintisiz DoTa2 oynuyorum.
sitede görünen görünmezlikler
Bu konu; kuru kuruya yapılan bir inadın insanları nasıl birbirini zıt kutuplara iteceğinin açık kanıtıdır.
Zıt kutupta olup,sırf muhalif görünmek isteyen birinin,zorla diğer üye ve yönetimi karşı kutupta gösterme çabasıdır.
BOŞ ATIP DOLU TUTMA ÇABASIDIR.
İbretlik olarak bakılması gereken bir konu...

[QUOTE=king rap]

Yazmak zorunda değilsiniz, fikirleriniz sizle güzel ve sizde kalması da oldukça makul. Bırakın artık şu gereksiz tartışmayı, insanlar yazacağını yazıyor ve çok güzel yaklaşımlarda oldu bence. Konu benim olduğu için müsadenizle yapılan içeriğide ben takip edip, değerlendiriyim. Benim dışımda da konu açan çok fazla arkadaş var onlarla ilgilenmenizi öneririm, gereksiz vakit kaybı olmasın sizin için. Katılım olumlu veya olumsuz gayet güzel. Birkaç sıkıntılı yorum dışında iyi ilerliyor.[/QUOTE]

Eğitim şart!!!

PuPPeT6662013-05-07 10:25:55
[QUOTE=king rap]

Saygıyı sadece bu kelimeyle ölçmek biraz mantık tutulması, saygısızlık sizi sert sözlerle hatta ve hatta argo sözlerle yermekse saygısızlıktır, yapmış olduğum yorumlarda sizin dışınızda kimse böyle yanlış bir üsluptan söz etmedi, ayrıca bu durum  SİZE  madem yanlış geldi, özel mesaj ile söyleyebilirdiniz, bence bu tür bir yaklaşımın yeri açtığım konuya yaptığınız yorum formatın da olmamalı sevgili arkadaşım, sıkıntı varsa özel mesajınız ile dile getirilir ve düzeltilir. Herhangi bir saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum, kaldı ki çoğunda telden bağlanıp yorum yazdım, telden herkesin profilini inceleme şansım olmadı, taktir edersiniz ki telden bağlanmak oldukça sıkıntılı ve kısıtlı bir iletişim sağlıyor. Yine de özür diliyorum, kusura bakmayın, başka bir sıkıntımız varsa üslup konusunda rica ediyorum özelden yazın. Burası aradaki üslubun eleştirildiği bir içerik değil, en azından ben bu amaçla açmadım.

Bu yoruma da katılmıyorum.Telefonla girmeniz ,profilleri incelememeniz gibi durumlar bile,
tanımadığınız,hukukunuz,muhabbetiniz belirli bir samimiyetinizin olmadığı forum üyelerine "siz"li "bizli" hitabı gerektirir.Forum üyeleri ve yönetim çok şükür bu seviyeye ulaşmış hitapta da seviyeyeyi yüksek tutmaya çalışıyor.Sizin de biraz çabalamanızı bekleriz. "Burası aradaki üslubun eleştirildiği bir içerik değil, en azından ben bu amaçla açmadım." demişsiniz açtığınız içeriğin amacı kadar uslubu da önemlidir,icerikte hata varsa bu söylenir.Ama uslupta da hata varsa bu da dile getirilir.Özel mesaj talep etmek gereksizs kanaatimce.

Saygı duyuyorum farklı bir bakış açısı , kabul etmenizi beklemiyorum, sonuçta etmemek sizin fikrinizdir, bunun olduğunu dile getirmekte bizim fikrimiz. Bakış açıları farklı olsa da gözle görülür bir katılım var, yani başta hep üyeliğe takılıp kaldı birçok arkadaşım, fakat şuan geçte olsa konunun özü benimsendi, gerçekten olumlu bir gelişme, sevindim bu şekilde bilinçli olarak yorumlar yapılmasına, sizede teşekkür ediyorum .

[/QUOTE]
Başta da söyledik ama bence siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz.Konunuzda başlık başlık sunduğunuz maddelerin hiçbiri sizin düşündüğünüz ve aktardığınız gibi değil(gözden kacanlar hariç.onun içinde hata var butonu mevcut zaten)Bunu yönetiminden üyesine herkez söylüyor zaten.
Ucu bir yere varmayan asılsız maddeler olduğu için kimse  cevap vermedi.
Geriye bir tek üyelikle ilgili yazdıklarınız kaldı onuda açıkladı herkez.
Ama siz ikna olmadığınız için,belki böyle anlarsınız diye hepimiz detaylandırmak zorunda kaldık gereksiz yere.

Onun dışında bence konuya katılımın artmasının tek sebebi yönetiminden üyesine herkesin tek bir şey düşünmesidir.

"Bir üye bir üyedir.Eksik ya da yanlış ta düşünüyor olsa onu kazanalım,kaybetmeyelim...."

Saygılar...
omardaing2013-05-07 10:27:56

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.