ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
GokKurt
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
495
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
16 Ekim 2018 11:46
Son Ziyaret:
13 Saat 47 Dakika önce
Toplam Mesaj:
339 [0.21 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
63 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:
2

BİLGİLER

Ad Soyad:
ibrahim atalay
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Antalya
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

İbrahim A.

SON 10 MESAJI

118*70*50 Yandan Sump Akvaryum
Kaldı ki ışık kaynağına ihtiyaç duyduğunuz bir kurulum yapacaksanız işiniz oldukça zorlaşır ve komplike çözümler gerekebilir.
118*70*50 Yandan Sump Akvaryum
Çok yüksek hocam yav.
Bakto Tabs Hk.
[QUOTE=HOPPALA]
20 tane balıkta sorun yok ki neden hepsine antibiyotik verilsin. 2-3 tanesinde sorun varsa sorunlu olanları ayırmak, ayrı yerde bu tedaviyi uygulamak her açıdan daha iyi. Hasta olmayan balıklara antibiyotik vermek ya da hasta olmasınlar diye antibiyotik vermenin zararlı olduğunu düşünüyorum.


Alıntı için teşekkürler Hakan bey. Sera'nın mail ile verdiği yanıt budur. İlk kez BaktoTabs kullanacaklar için umarım faydalı olur.
[B]"Esas olarak iç bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için aktif bileşen olarak Nifurpirinol (antibiyotik) içeren bir gıda/yem tabletidir. Yine de önleme için değildir, bu bir antibiyotiğin amacıda değildir. Bu nedenle yalnızca teşhis edilmiş iç bakteriyel enfeksiyon durumlarında kullanılmalıdır."[/B]
[/QUOTE]
Atlayarak okumuşum, balıkların genelinde şüphe var kanısıyla yazdım. Kaldı ki [B]bana kalırsa[/B] yine ana tankta hasta olmayan balıklarda da önleme amaçlı kullanılmasında bir zarar yok.
Bakto Tabs Hk.
20 tane koca balığın alınacağı karantina tankı mı olur hocam ya :) Baktotabs o kadar kritik zararlar verebilecek mahiyette bir ürün değil bana kalırsa. 1 hafta boyunca sadece baktotabs ile besleme yapıp 1 hafta sonra %50 civarı su değişimi bence gayet kafi. Ara ara da ne olur ne olmaz diye öğünlerin arasına katarım ben baktotabsı.
Çalışkan Sae Yosun Bükücü
Vallahi Sae'ler sayesinde gübreleme yaparken ki tedirginliğim geçti. Bitki, cam, kaya, kök, yavruluk, borular fark etmiyor hayvanlara. Nedendir bilmem yeme de tenezzül etmiyorlar. Maşallahları var.
Creaqua 180cm Özel Tasarim Akvaryum.
[QUOTE=FerhatCinar]

Eeeeee 😂 sen desene şuna. Zoruma gitti kıskandım 😂😂

100₺ yede akvaryum var 100 bin ₺ yede akvaryummvar. Hepsi bildigin akvaryum mu ??

Senin bildiğin akvaryum dediğin ne bilmiyorumda ben birsuru farkli tip akvaryum biliyorum. Kusura bakmayin zorunuza gidecek 1 sey yazdiysam 😂[/QUOTE]

Yok, Allah daha çok versin. :)
Fakat akvaryumunuzun öyle özellikli bir yanını göremedim sadece. Çok para harcamanız akvaryuma artı bir şey katmamış bana kalırsa.
Creaqua 180cm Özel Tasarim Akvaryum.
[QUOTE=FerhatCinar]

Bu akvaryumu herhangi 1 yerden alamazsın bu yuzden ozel imal ettirdik. Sana ister itici ister çekici gelsin beni pek ozel durumun ilgilendirmiyor.

Özel olarak siparis veridigim 1 ürüne ne yazmam lazim ?? Mm olarak ölçülüp 3 ay uğraşıldi. Sana itici gelmesin siye halk pazarindan aldik diyeyimmi[/QUOTE]
Yok hayır, "siz" hitaplı konuşarak;
"Çok para vererek kendime akvaryum yaptırdım, üstüne de pahalı aydınlatma koydum, kökleri de modaya uyup bir köşeden diğer köşeye enine uzattım, çok para harcadığım için de bir youtube kanalı açtım, ufak tefek bitki falan hediye edip kendimi de yardımsever ve samimi gösterdim, buna da 'özel' dedim, özel lafına gıcık olan biri bir şey söyleyince de paramla hava atayım dedim" diyebilirsiniz. :)

Hocam, standardın üstünde para harcayıp kendine akvaryum imal ettirmişsiniz. Ha bunun neyi özel :) Bildiğin akvaryum işte[:)))][EDIT]GokKurt,2023-03-22 14:34:32[/EDIT]
Creaqua 180cm Özel Tasarim Akvaryum.
Bu "Özel" lafı giren her şey bana nedense çok itici geliyor. Özel akvaryum, özel tasarım, özel aydınlatma, özel ısıtıcı, özel filtre vs
Kribensis Yaralama Ve Kabul Etmeme
Fotoğraftaki balıklar dişi hocam. Erkeklerde genelde üst yüzgeç arka yüzgece kadar uzar.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.