ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fatih8234
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
30 Mayıs 2009 09:46
Son Ziyaret:
14 Haziran 2014 08:34
Toplam Mesaj:
383 [0.10 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Fatih ALPDAĞ
Doğum Tarihi:
28 Mart 1982
Yaş:
38
İl:
Istanbul
Meslek:
Gıda Toptancılığı
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

FATİH ALPDAĞ TROPHEUS BRİCHARDİ KİPİLİ ALBİNO KRİZA GOLD İLANGİ YELLOW KASAKALEWE

SON 10 MESAJI

Albino Kipili Ailesi ...
[QUOTE=Adem KARAKUŞ] [QUOTE=fatih8234]Maşallah Allah nazardan saklasın,bu gidişle yakında herkes bu türü daha kolay temin edecek.[/QUOTE]

Fatih kardeşim ilangiler duruyomu :) 

Her zaman ki gibi duruyorlar:) nadir türden bile vazgeçtim,onlar benim  tek vazgeçemediğim balıklarım. 
3D Fonda Tropheus Duboisi Maswalarım
Maşallah Allah nazardan saklasın,renkleri,formları olası gerektiği gibi.İnşallah bol bol yavrularını da almak nasip olur.
Albino Kipili Ailesi ...
Maşallah Allah nazardan saklasın,bu gidişle yakında herkes bu türü daha kolay temin edecek.
LD Akv. İst.Hilal Akv.ALBİNO KİPİLİ ağzı dolu dişi video resim S.6 da
Maşallah Allah nazardan saklasın,ben pişirdim,hazırladım,bundan sonra da bol bol yavrular almak size kaldı.İnşallah sorunsuz şekilde devam edersiniz.
NADİR TÜR ÜRETİMLERİMİZ
Maşallah Allah nazardan saklasın,inşallah bol bol yavrularına görmek nasip olur.
Tropheus Brichardi Kipili Albino Video 39.ve İlangi Yellow 41.sayfada
[QUOTE=Kahraman ONAR]
Maşallah Fatih gerçekten süper ötesi balıklara sahipsin ben aslında ilangiden ne biliyim fazla hoşlanmam fazla sevmem ama bu balıklar gerçekten harika.
Hani derler ya ilangi var bide ilangicikler bu balıklar eger ilangi diye bir tür varsa işte onlar bunlar
Sağlıkla besle inşallah sayğılar..................
[/QUOTE]
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Her tür güzeldir ama yüksek sayıda alınıp içlerinden en iyisi seçildimi daha başka oluyor.  


[QUOTE=Adem KARAKUŞ]Fatih kardeşimin hobi hanesini ziyaret etmek banada kısmet oldu ve gerçekten ilangi'lere bayıldım buradan bir kez daha MAŞALLAH diyorum süper balıklar allah nazarlardan saklasın ...[/QUOTE]
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Her zaman her tütün en iyisini beslemeye çalışıyorum.
LD Akv. İst.Hilal Akv.ALBİNO KİPİLİ ağzı dolu dişi video resim S.6 da
Yanınız da olmayı çok istedim,hatta gelmek için Hasan abiden yerin tarifini bile aldım.Ama son an da çıkan bir işimden dolayı gelemedim.Başka zaman inşallah mekanınızı ziyaret etmeye çalışacağım.Her şey gönlünüzce olsun.
Saygılarımla...
Tropheus Brichardi Kipili Albino Video 39.ve İlangi Yellow 41.sayfada
[QUOTE=MISTIK] Geçen youtube dan ilangiliere bakıyodum, acaba yurt dışında falan ne var ne çok diye...
Gerçekten açıkca söylemek lazım bence EN İYİ İLANGİ kolonisi bu bence, daha iyisi şuan için ne Türkiye de yada yurt dışında yok. Kimse alınmasın.

ışık yok efek yok:) Maşallah.

[VID]http://www.youtube.com/watch?v=xC2ZZr7j_Hk[/VID]

[/QUOTE]
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Bayadır konuyu güncellememiştim,şimdi de baktığımda bir tek sana cevap vermemişim.Hakkını helal et kardeşim.Dediğin gibi ne ışık nede arka fon var.Akvaryumu yaptırdığımda arkasına strafor koymuştum öyle kaldı:)
fatih82342012-05-18 09:31:52
Black kriza çiftliği
Maşallah Allah nazardan saklasın,düşündüğüm türlerden birisi,bunları görünce düşüncelerim artmaya başladı.
Tropheus Brichardi Kipili Albino Video 39.ve İlangi Yellow 41.sayfada
[QUOTE=TiTaNNiKe]Türkiyede gördüğüm en güzel ilangilerden birine sahipsin Fatih kardeşim güle güle besle. ;)

Hiçbir ışık oyununa makine oyununa ihtiyaç duymadığın için ayriyeten taktir ederim.[/QUOTE]
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Ben dağa çok doğallıktan yana olan biriyim,bende biliyorum güzel ışık sistemi,güzel bir fotoğraf makinesi ile daha güzel resimler çekebilirim.Oyunlara gerek yok,başkasını değil kendimi kandırmış olurum.


[QUOTE=COBRA]Fatih'i senelerdir takip ve takdir ederim.Her zaman için kendisinin ve balıklarının bir duruşu, bir kalite çizgisi vardır.Açıkçası bu duruşundan ve çizgisinden hiç saptığına şahit olmadım.Fatih kardeşim eline, emeğine sağlık.Güzel işler başarıyosun.Sağlıcakla...[/QUOTE]
Kerem,hakkımda düşündüğün güzel şeyler ve iyi dileklerin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır.Tropheus türünü beslemeye başladığımdan beri dönen çok entrikalar duydum ve şahit oldum,genelde sonları fiyaskoyla bitti.Allah kötü insanlarla karşılaşmayı kimseye nasip etmesin.Genelde bu türü beslemek için insanlar ailesinden,çoluğundan,çocuğundan maddi manevi kısıtlayıp hobisini yapmaya çalışıyor.Bunları çok iyi bildiğim için şu ana kadar kimseyi kandırmadım,kandırmam da,inşallah kötü niyetli insanların düşüncelerinin tersi olur.
Saygılarımla...  


[QUOTE=YÜKSEL AYDEMİR]Fatih ilangiler hayırlı olsun daha öncekilerin güzelliğini duymuştum ama bunlar sanki onlardan bir gömlek dahamı üstün yoksa banamı öyle geliyor inşallah canlı olarak görme fırsatımızda olur müsait bir zamanda inşallah ziyaretine gelmek istiyorum tabi fırsatımız olursa sağlıklı ve bol yavrulu balıklar
[/QUOTE]
Yüksel abicim,daha önceki koloniyle hemen hemen aynı kalitede balıklar,zaten daha önceki koloniden içlerinde dişiler var.Kapım her zaman açık istediğin zaman gelebilirsin,canlı olarak görünce emin ol daha güzel olduklarını anlayacaksın.


[QUOTE=FIRATSSS] Fatih abi maaşallah her türün harika görünüyor. Senin bu ilangileri kaç tane balığı eleyerek seçtiğini çok iyi bildiğimden canlı hallerinin çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Tüm türlerini sağlık ve keyifle beslemeni diliyorum. Saygılar, selamlar.[/QUOTE]
Fıratcım,iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Seninle daha sık görüştüğümüz için ve balıklarımı sen daha çok gördüğün için ne kadar özenle seçtiğimi sen daha iyi biliyorsun.


[QUOTE=sortac00]
Diyecek hiç bir söz 10 numara. Sakına satma birdaha balıklarını . Birdaha bu kadar çok güzel ilangiyi bir araya toplayamazsın. Ocean eleven filmi gibi akvaryumun.
[/QUOTE]
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.Haklısın satmayı hiç düşünmüyorum,bir daha böyle koloni bulacağımı zannetmiyorum.Çok emek vererek ve çok balık ayırarak oluşturduğum bir koloni,sil baştan yapmaya hiç niyetim yok.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.