ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
serh@tt
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
05 Ağustos 2012 21:05
Toplam Mesaj:
36 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
serhat kahraman
Doğum Tarihi:
23 Aralık 1996
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

serhat kahraman

SON 10 MESAJI

Artık her şey yolunda ...
Benim şahsi fikrim, böyle güzel akvaryuma yunus yakışır diyorum. Ama akvaryumun maşallah çok güzel. .
MALAWİ SHOW AKVARYUMU YILAN BALIKLARI GELDİ FOTO.3 SAYFADA
Bunları yapıp sonucu paylaşacağım. İlginiz için teşekkürler. .
Fitlre jebo 825 haftada %35 civarı bir su değişimi yapıyorum. Su değişimerinden sonra 2-3 kaşık kaya tuzu ekliyorum. .
Yunus Akvaryumu
Akvaryumunz gerçekten çok güzel. Maşallah. Benimde yunuslarım var kuma sürtüyorlar,dış parazittir diye ilaç falan kullandım fakat 7 aydır geçmedi forumlarda okuduguma göre suyun yumusak alması yunusları strese sokuyormuş. Bende suyu sertleştirmek için kimyasal haricinde ne yapmalıyım çünkü akvaryuma kimyasal ilaç girmesine pek olumlu bakmıyorum. .
Sizin akvaryum ölçülerinizde bende yunus besliyorum. Suan 19 tane ve ort. 15-20 cm'ler. .Suan herhangi bir kavga falan yok(yaklaşık 4 sene oldu ) ama herkesin 300 litre ve üzeri demesi beni tereddüt ediyor. Balıklarda 7-8 aydır kuma sürtünme var herhangi bir kayıp yok ama illaki bir nedeni vardır sizce ne olabilir?kuma sürtündükten sonra balık kendini bi silkeliyor gibi oluyor. Dış parazit olabilir diye ilaç kullandım,kaya tuzunu hala kullanıyorum,su değişiimlerine devam fakat hala nedenini bulamadım. Hacim olabir mi(yani stres). .
Akvaryum dekorunuz güzel. Bu taşları ben petshoplarda bulamıyorum istanbulda nerelerde bulabilirim ve fiyatı ne kadar ?.
İşte Yunus Yavrularım
Balık kusturulduktan sonra akvaryumdan alınmalı mı ? yani kusturduktan sonra akvaryuma dökülen yavruları anne yer mi ? suan başıma geldi yaklaşık 10 tane balık çıktı(kusturdum) kuyruk ve kafa kısmı çıkmış durumda(yinede yumurta kesesi var) ama bir müddet sonra balıkları anne ağzına aldı sizce yedi mi. ....
İşte Yunus Yavrularım
Arkaşlar benimde bir hamile yunusum var bugün 21. Gün oldu fakat hala yavruları salmadı ve bende içinde şuan balık olup olmadığınıda bilmiyorm ağzını çok çok az açıyor(yem yemiyor), ne yapmamı önerirsiniz?.
Yavru demasonilerim için Sera Vipan?
serh@tt2012-01-19 09:36:12
yunus yavru alımı
Arkadaşlar benim yunus yumurtaları ağzına aldı ben balıgı akvaryumdan ayıracagım fakat nasıl yapmalıyım balık yumurtaları yutmadan ??.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.