ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Cem Yücel
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
05 Ağustos 2018 22:43
Toplam Mesaj:
227 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Cem YÜCEL
Doğum Tarihi:
23 Ocak 1987
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Cem YÜCEL 70x40x50h Ocellatus Gold İstanbul - Maslak

SON 10 MESAJI

İSTANBUL'UN YEDİ TEPESİ
[QUOTE=EERDALL] [QUOTE=Cem Yücel]Yerinde bizi misafir eden Erdal Bey'e çok teşekkür ederiz. Balıklarının güzelliği, misafir perver ve sıcak kanlılığı ile birleşince dakikalar çok hızlı geçti... 41 kere maşallah :)[/QUOTE]

Bugünkü sohbetimiz çok keyifliydi,umarım planladığınız setleri kurar vatozlarınızı keyfile beslersiniz.Tüm samimiyetimle söylüyorum sizler gibi balık tutkusu olan arkadaşları görünce benimde hevesim daha çok artıyor.Sağolun varolun,sayenizde eksik yönlerimi öğrendim hakkınızı helal edin.
[/QUOTE]

Neye niyet geldik neler kazandık :) Ne canavarlar ne güzellikler gördük sayenizde siz hakkınızı helal edin. Bol yavrular :)))
L144 Blue Eye Longfın Yavrular görünmeye başladı
Yeni türünüz hayırlı olsun vatozlara olan ilgim böyle güzel akvaryum ve canlılar daha çok artıyor ama akvaryumu bölmeyi düşünmenizi tavsiye ederim yavru ve verim almak isterseniz, tabi bu benim düşüncem. Konunun takipçisiyim...
170*70*70 Yeni yapılan akvaryumum :)
Hayırlı olsun çok güzel bir kuruluma benziyor...

Fakat affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum. Eklendiğiniz ilk resimdeki camlar sumpın camları yoksa ana tankın mı ? 6mm biraz zayıf kalır düşüncesindeyimde...

Tekrardan güle güle kullanın. Mutlu hobiler...
İSTANBUL'UN YEDİ TEPESİ
Yerinde bizi misafir eden Erdal Bey'e çok teşekkür ederiz. Balıklarının güzelliği, misafir perver ve sıcak kanlılığı ile birleşince dakikalar çok hızlı geçti... 41 kere maşallah :)
Üreme durdu
Sıcaklardan olabilir, çoğu insan şuanda akvaryum sularının +30 C yi geçmesinden şikayetçi bu etkende tabi bir çok canlıda olumsuz etki yaratıyor...
3D Fon Montajı
Bu sorununuza yardımcı olamayacağım ama her zaman benim de aklımda olan bir soruya yanıt arıyorsunuz. Takip ediyorum konunuzu; paylaşım için teşekkür ederim.Cem Yücel2012-05-27 20:52:13
cüce vatozların üreme sıklıkları nekadar ?
Uygun ortam ve sağlıklı bir çiftiniz varsa 1.5 ayla 2 ay arasında bir yumurta döktüğünü şahit oluyorum bir üretim hanede. Cem Yücel2012-05-27 20:50:16
MİLYONLARCA-CIK ARTEMİA (: meraklıları buyursun (görmeyenler için)
Kendi ülkemizin ürünü yerine ithal artemialar kullanıyoruz bu konu açılana kadar tuz gölünde artemia nın olduğunu bile bilmiyordum. Sanırım kendi ayıbım ama acaba bu artemia; % kaç oranla açılıma sahip ve kendi ülkemizin ürününü kullanmayı görev edinmemiz gerekiyor. Paylaşım için teşekkürler.
İkola kaiserlerim yeni sumplı tanklarında
Öncelikle hayırlı olsun. Tam bir bilgi sahibi olmamakla birlikte yaptırdığınız sump gözüme biraz enteresan geldi. Sanki su hep üstten gidiyor gibi tüm sumpı aşağı yukarı gezmesi gerekirken. Yanlış yönlendirmek veya bilgilendirmek istemem ama bir bilene sormanızı tavsiye ederim.
Bemba Gold O.B. Damızlık Tankım
Meltem hanım balıklarınız çok güzel ama L144 deki leke çok sempatik ve orjinal durmuş .

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.