ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Tuğra GÜLEÇ
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
3
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
03 Mart 2013 17:29
Toplam Mesaj:
102 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Tuğra Güleç
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Eskisehir
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Tuğra Güleç

10 Lt Betta

SON 10 MESAJI

Yeni kurduğum japon akvaryumu biri hasta bakar mısınız
Akvaryumunuzdan memnunmusunuz yani japon balıklarını kast ediyorum.Görsel zevkinizi karşılıyorlar mı ?
Japon balıklarının akvaryum dışındaki varlıklara karşı biraz ilgisiz olduklarını keşfetim sizcede öylemi ?
Mucevhere Arkadas
Arkadaslar mucevher cichlid ile sorunsuz besleyebilecegim turler nelerdir tavsiyelerinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler
Betta Buyume Siniri
Yorumlar icin tesekkur ederim en kisa zamanda hacim.arttirmaya calisacagim.Disi betta lar erkeklerine gore kucuk mu oluyorlar? ve Disi erkek bi arada bakilabilirmi ?
Betta Buyume Siniri
En kisa zamanda paylasmaya calisicam ..
Yorumlar icin tesekkurler . Bi terbiyesizligim olduysa kusura bakmayin biraz sert yazmisim .Konu dagildi biraz.Bu balik buyur mu ? :))
Betta Buyume Siniri

3,5 cm lik balik 10 lt lik bi akvaryumda eziyet nasil ceksin. Allah Allah dogal ortami ..yok oyle yok boyle ..sanki 10 cmlik.yunus besliyoruz burda abartmayin arkadaslar lutfen ..en uygun zamanda bende hacim arttirmayi dusunuyorum zaten ama burda suclaniyorum ..
Betta Buyume Siniri
10 lt yanlis oldu o :/ --- Biliyorum yetersiz hacim ama eziyet olduguna da inanasim gelmiyor.Bardaktan aldim cunku .Yorum icin tesekkurler

Cok yakisikli bir tur gercekten belki somestir da 20 lt lik bir akvaryuma gecebilirim o zaman 1 tane daha almayi dusunuyorum.Ama balik erkek mi disimi cozemedim
Betta Buyume Siniri
Arkadaslar bu gun bi beta aldim.ozel irk degil duz betta . 3,5 cm boyu var marka yem ile 8 litrelik bir kapta beslemeye devam edicem .Boyunda uzama irilesme olur mu suan 3,5 cm kdr .Uygun sartlari yaratirsam boyu uzar mi ?Yardimci olursaniz sevinirim
ısıtıcı
Sorum ilk sayfada zahmet olmazsa ordan bakabilirmisiniz telden yazmasi zor oluyorda
Akvaryum Alımı ? Değerli Arkadaşlar ?
Besle gitsin patron :) sorun cikmaz ins yada disi sayilarini azalt biraz
Yeni dekor
Valla tasarima denecek yok deneyebilirim bende belki tesekkur ederim cevap icin .Peki japon baligindan memnun musunuz akvaryum karsisinda hos ca vakit gecirebiliyormusunuz

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.