ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
keremcicek
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
17 Temmuz 2013 11:44
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
kerem çiçek
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Sakarya
Meslek:
işçi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kerem ÇİÇEK Daha yolun başında.

SON 5 MESAJI

Balığım Hamile mi? Doğuma Ne Kadar Var?

Merhaba arkadaşlar plati balıklarımdan bir tanesi resimde gördüğünüz, arada zeminde hareketsiz duruyor arada saklanıyor bilen arkadaşlardan yardım istiyorum sizce normalmi diğer balıklara göre karnı renksiz çok hafifte şişlik var

Yeni akvaryum ve tür tavsiyesi
Değerli zamanlarını ayırıp cevap veren herkese teşekkür ederim.
Doğuş bey tavsiyelerinize uymaya calısacağım, iç filtre çalışır durumda ancak ısıtıcıyı açmadım suya tuz eklemelimiyim, birde filtreyi çalıştırdığımdan beri akvaryum camları aşırı baloncuklanma oldu normalmidir.
Plati kolonisi nasıl olmalıdır erkek dişi sayısı
Merhaba arkadaşlar, akvaryum hobisine yeni adım attım ve bazı sorularım var ve besleyeceğim tür ile ilgili de tavsiyeye ihtiyacım var.
Öncelikle akvaryumdan bahsedeyim, 50*20*30 ebatlarında baslangıç için küçük akvaryum alayım dedim ilk yanlışı bunda yaptım sanırım bakmak istedigim balık türlerinin çogu yüksek litreli tank istiyor. Akvaryuma ısıtıcı ve ic filtre aldım. Çeşmeden tankı doldurdum, iki gündür boş olarak duruyor balık almak istiyorum artık.
- Neon tetra (en küçük koloni şeklinde)
- Plati (iki çift olarak)
- Rasbora
Sizce bu üç seçenekten hangisi uygun olur.
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin
Herkese merhaba. Akvaryum hobisine artan merakımdan ötürü bir yerden başlamaya karar verdim umarım sizlerinde desteği ile hem merakımı büyütür hemde bildiklerimi geliştiririm.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.