ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
emrcnmm
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Eylül 2013 19:58
Toplam Mesaj:
12 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Emrecan YİVLİ
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Hatay
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Emrecan Yivli

SON 10 MESAJI

ilginç olay...
11 yavru oldu 2 tane daha kurbam verdim gördüğümü alıyorum hangi disinin yavruladigini bilsem disiyi ayircamda
ilginç olay...
Olay ilginç evet çünkü biranda posete yavrulamis olmasını garip karşıladım birde 9 yavru var suan yavrulukta devami ne zaman gelicek yavrulayan disiyi bilmiyorum akvaryumdalar Akvaryumda 1e 2d lepistes 2e 3d moli 1 adet çöpçü var diğer yavrular kurban gitti herhalde..
ilginç olay...
Arkadaslar akvaryumcudan 2d 1e moli aldim, posete koydu eve geldim. Disilerin 2si de hamileydi zaten baktim posette bir yavru. Acaba hangisi yumurtladi dedim 1 saat sonra akvaryumdan 8 adet daha yavru topladım. El yapımı yavruluğa koydum arkadaşla, bu yavrular ne yer :D ne vermeliyim acaba?BeZGiN2013-09-19 09:57:39
Lepisteslerim Molilerim..
Haha :D teşekkür ederim cevap için :D bi sorum daha var akvaryumun icinde baliklar kayboluyo az daha balık alsam mı ?
Arkadaşlar filtreyi aldım akvaryumu kurdum 2d 1e lepsites 1d 1e moli bir adet te çöpçü balığı aldım 40 litre akvaryum lakin üstüne birseyler ayarlayana kadar muhabbet kuşu kafes Altlığı koysam olurmu yani tamamen kapatiyo üstünü birsey olurmu
Ben gerçekten bilmiyorum akvaryum silikonumu yoksa normal silikonmu diye sanırım normaldir çokmu büyük sorun açar balıklar kesin zehirlencek mi yani
Estağfurullah haklısınız benim küçük bir araştırma yapmam lazım.

Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim bir adet çöpçü balık alacagim acaba bir adet daha dişi molimi alsam birde akvaryumumu ben yaptirdm ustune ne ayarlayabilirim sizce ?
Merhaba Arkadaşlar Akvaryum olayında yeniyim 40 litrelik bi akvaryumum var 50X30X30 ebatlarında lakin akvaryumumda su var balık ve filtre yok yarın alıcam filtreyı balıklar ŞİMDİLİK fanustalar arkadaşlar 1e 2d lepistes 1e 1d molim var sorularıma gelicek olursak..

Lepistes moli aynı akvaryumda yaşarmı?
Moli balığı lepistes yemi yermi?
Akvaryumun altına kaç cm kadar kum sermeliyim?
Birde başka hangi balık alabilirim? (max 2 B,balık)

Teşekkür Ederim...
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin
MerhabaArkadaşlar konu açamadım moli balığı lepistes yemi yermi almayı unuttumda yem

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.