ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Reptimann
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
02 Kasım 2015 09:12
Toplam Mesaj:
162 [0.04 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Batu KURTLUOĞLU
Doğum Tarihi:
20 Kasım 1999
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Süleymancık bakım önerileri (resimli)
Çok zor ama cyber nickli arkadaş üretme denemelerinde.
Öncelikle tecrübelerimle konuşuyorum ve esaret altındaki canlılara verilen yem çeşidi ülkemizde maalesef çok az canlıların ihti,yacı olan diğer besnleride böceğe bulatyark veriyoruz ve esarette üretilen canlılar doğada yaşayamıyor esaqrette üretilmeyten hayvanların beslenmesine bende karışıyım ama maalesef bazı insanlar para için herşeyi yapmaya hazır . bilmem anlata bildimmi ?
Semender ve Mağara kombinasyonu nasıl yapılır
İlk ikisine cevap vereyim mağrayı karsal alan koysanız daha iyi olur ve kuhlilerle herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. bu arada hangi tür besliyeceksiniz semenderi?
karides akvaryumu hakkında
Merhabalar 1 adet 30 l bitkili tank kurdum içinde bolca bitki bolca salyangoz türleri 4 adet kuhli 6 adette ember tetra var bu tanka karidesevi.com dan karides koymak istiyorum yalnız tek endişelendiğim konu filtre karidesler filtreye kaçarmı ? ve bu tanka 2 Meksika cüce kereviti 10 kaplan 10 karbon rilli ve 10 jelly olurmu ? kırılmalar olurmu yavru alırmıyım yani yavrular hayatta kalırmı ?
Şeritli Semender ve Nano Paludaryum (Videolu)
Öncelikle şunu belirteyim semenderiniz yerli bir tür olan şeritli semender vede onların yumurta olduğunu sanmıyorum bence boşuna heveslenmeyin balık olarakda molly ve iri tetraları deneyin derim.
Tabikide örnek;
yemen bukalemunu Doğada ortalama 3 yıla kadar yaşarlar iken teraryum ortamında 5 yıla kadar yaşayabilirler. Tüm gereksinimleri en iyi şekilde sağlanır ise bu süre 8-10 yıla da uzayabilir.lakin doğadan yakalama YANİ WC (WİLD CATCH) canlılar 3 yıl ve daha az yaşar. şimdi size bunu daha uzun uzun örneklerle beraber açıklardımda zamanımı boşa harcamak istemiyorum anladınız varsayıyorum ;)
yengeç
Bende 4 adet vampir yengeç var satılık isterseniz konuşabiliriz hem çok nadir bir türdür hemde çabuk ürer
SEMENDERİM KAÇTI !
Yakında bi su kaynağı bulduysa bile kurtulmuş diyemeyiz su sıcaklığı,su değerleri,avcılar ve açlıktan ölür
SEMENDERİM KAÇTI !
Benim semenderlerim her kaçtığında mutfak dolabının altında veya su bidonun altında olur :)
Semender için Btiki
Semenderin cinsini söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.