ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
bayprens
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
22 Şubat 2010 12:23
Toplam Mesaj:
12 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
erhan erhan
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
pazarlama
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

erhan erhan

SON 10 MESAJI

Malawi Gölü Belgeseli
KANKA SAOL GÜZEL BELGESEL TEBRİKLER 
Green Terror Aldım

hayırlı olsun arkadaşım gerçi ilk ben öğrenmiştim aldığını ama :) olsun

ben her zaman sölerim asil bir balık fakat renk konusunda çok basit kalıyor bence,hayırlı olsun güle güle besle...

PAPAĞAN&ZEBRADAN YUMURTA ALDIM
MERHABA ARKADAŞLAR BENİM 5 CM ERKEK ZEBRAM VAR VE 3 CM GİBİDE BİR DİŞİ MAVİ PAPAĞANIM VAR İLGİNÇ OLAN ŞU BEN SADECE MALAWİ BESLERKEN AMERİKAN OLARAK BU İKİ BALIK VAR VE YUMURTA ALDIM İKİSİNİNDE ÇOK KÜÇÜK OLMALARINA RAĞMEN BUNU YAPTILAR ŞİMDİ AKCARYUMUM 1M YÜKSEKLİK 47CM EN 37 CM BU AKVARYUMDA 16 BALIK VAR VE KENDİNE YER TAYİN EDEN BALIK SAYIM 3 SİZCE AKVARYUMDAN AMERİKANLARI ALMALIMIYIM BANA BİRAZ FİKİR VERİN VEYA DAHA DEĞİŞİK NASIL BİR TÜR MEYDANA GELEÇEK YANLIZ BUNU SADECE BU TÜR BİR OLAY YAŞAMIŞ ARKADAŞLAR YAZARSA SEVİNİRİM HERKES YORUM YAPAR AMA BÖLESİ BİR OLAYI YAŞAMIŞ ARKADAŞA İHTİYAÇIM VAR...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER! Demir2006-11-23 10:10:52
Yunuslar cikletlerinin en iyi beslenmek
ARKADAŞIM öncelikle merhaba problemin çok basit ot yemini 3/2 et yeminide 3/1 oranında karıştır protein olan et yemi ot yeminden 1/2 az olsun sorun çözüleçektir ıspanak yemi vermeni tafsiye ederim bilakis demir fazlası yoktur ıspanakta onun için korkmana gerek yok ben bunu çok iyi araştırdım sağlıklı balıklar

Yunusların üzerindeki lekeler
KORAY BEY GERÇEKTEN BENDE AYNI KANIDAYIM ZATEN RAHAT OLMADIĞINDAN BU LEKELER ÇIKTIĞI DOĞRU DEMEKKİ IŞIKSIZLIK TA YUNUSLARI RAHATSIZ EDİYOR DEMEK OLURKİ SİZİNLE AYNI DURUMDAYIM...BİRDE MEHMET BEY YUNUSLAR KALABALIK KAYA VE TAŞ ORTAMLARININ ÇOK OLDUĞU YERLERİ SEVMEZLER İLLAKİ OLAÇAK AMA TANKIN ARKA KISMINA KOYMANIZI TAFSİYE EDERİM ÖNÜ AÇIK KALMALIKİ YUNUS BALIKLARI GENİŞ YERİ SEVDİĞİNDEN DOLAYI YER DAR İSE SİTRESE GİREBİLİR ARTI YEMLEMESİNDE KESİNLİKLE ET VE OT YEMLERİNİN BİR ARADA KULLANILMASI ŞART BEN OT YEMİ OLARAK PIRASA VERİYORUM TABİ HAZIR SATIN ALDIĞIM MARKALI BİR YEM...HER HANGİ BİR AKVARYUMCUYA SORARSANIZ SİZE YARDIMCI OLABİLİR. ORTA BOYU BU YEMİN 3YTL ŞİMDİDEN SAĞLIKLI BALIKLAR...
malavi otcul yemlerini bilmiyorum¿

Arkadaşlar merhabalar,

Malavi cichlidlerinin bilindiği gibi etcil ve otcul olmak üzere veya sadece otcul ya da sadece etcil olanları var. Sorum şu; ben bu güne kadar otcullar için bir yem vermedim. Bu otçul yemler hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.Aslında ben yunuslarımı devamlı kaybediyorum galiba sadece etçil yem verdiğim için, sindirim bozukluğundan kaybediyorum. Bunu öğrendikten sonra mutlaka otçul yemler hakkında bilgi almam gerekti. Nedeni bahsettiğim üzere yunus cichlid leri hem otcul hem etcil sınıfa giriyor muş¿ Yanlız bir isteğim daha var akvaryumcuya gittiğimde, otçul yem desem kafi olur mu¿ Bana memnun olduğunuz bir otçul yem tavsiye edebilir misiniz¿ Markalı olursa çok sevinirim. Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler balık sever arkadaşlarım :)

Raven2006-11-9 14:17:8
Malawi akvaryuma kum yerine çakıl
arkadaşım ben çakıl kullanıyorum beyaz fakat ben memnunum neden diyeçeksin çünkü çakılların arasına dolan pislikler balıklar kazdıkça dış motor çekiyor aslında kazarken aradan çıkan kırıntılara özellikle prensseslerim bayılıyor yosun konusuna gelince 6 ayda bir suyu temizlediğim için (kople bakım ) bir problem daha henüz yaşamadım 100x37x47 yani süper bir sonuç alıyorum f3 mororun varsa zaten sorun teşkil edeçeğini de hiç sanmıyorum hadi bakalım sağlıklı balıklar şimdiden...
yunus yaşatamıyorum
Ulvi bey yardımın için teşekkürler bana çok yardımcı oldun :)
gerçi yunus aldım bir çift bakalım göreçeğiz umarım yaşata bilirim tekrar teşekkürler
Malavi belgeseli (yeni)
ARKADAŞIM ELLERİNE SAĞLIK GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM DEVAMINI BEKLİYORUZ TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIMIN İÇİN..............
yunus yaşatamıyorum
arkadaş  bilgilerinizden dolayı teşekkürler evet galiba su biraz sertti klorlu olması ihtimalide büyük olasılık teşkil ediyor dediklerinizi tam anlamıyla yapamasamda iki tane aldım bekleyip göreçeğiz temennim bu balığı besleye bilmek umarım bu olur sevdiğimden küçük alıp büyütmek istiyorum zaten büyük olunçada o zevki alaçağımı düşünmüyorum yardımlarınızdan dolayı çok çook teşekkür ederim arkadaşlar

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.