ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
CARSI19O3
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Mart 2016 12:28
Toplam Mesaj:
17 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ilhan armağan
Doğum Tarihi:
05 Kasım 1987
İl:
Tokat
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

4melek 6gurami 3vatoz 2çöpçü 1midye ---------------------------------------------------------------------- Bir umuttur yaşamak..

SON 10 MESAJI

Melek Ve Gurami Tür Tavsiyesi
[QUOTE=Cbci]Akvaryumu kaç litre acaba melekle canlı doğuran bakanlar var ama gramıyle görmedim .[/QUOTE]

Akvaryum 100cm bombeli melek ve guramilerde sıkıntı yok simdilik.. ben bunların arasına kılıç kuyruk eklemek istiyorum
Melek Ve Gurami Tür Tavsiyesi
Arkadaslar 4melek 4gurami 3vatoz ve 2çöpçü balığım var bunların arasına kılıçkuyruk eklemek istiyorum birlikte yaşarlarmı acaba bi sorun çıkarmı ??
AKVARYUM DEĞİŞİMİ
Üstad kusura bakma biraz geç oldu cvp için suyun birazını kattım yeni akvaryuma hiç bi sorun cıkmadı cok sükür [:)] bu arada 4 melek 4 gurami 2 çöpçü 2de vatozum var [:)]
AKVARYUM DEĞİŞİMİ
ARKADASLAR 80CMLIK AKVARYUMUM VARDI BUGUN YENİ AKVARYUM ALDIM 1METRELİK . BALIKLARI BUNA TAŞIMAYI DÜŞÜNÜYORUM ACABA O AKVARYUMUN SUYUNU AKTARSAMMI YOKSA YENİ SUMU DOLDURSAM
MELEK GURAMİ ÖNERİ
Mrb arkadaslar 1metrelik bombeli bi akvaryumum var 1 çift melek 1 çift gurami 2 çöpçü 1 vatozum var bunlarla yaşabilecek bi çift farklı bi tür daha koymak istioyorum aralarına bi öneriniz varmı acaba ?
BİTKİLİ AKVARYUM
Sagolun arkadas cok tesekkür ederim bilgileriniz için
BİTKİLİ AKVARYUM
Işık sürekli açık kalsa olmaz dimi :)
BİTKİLİ AKVARYUM
Arkadaşlar acemi oldugum için tam bilmiyorum yeni bitkili bi akvaryum kurdum ışıklandırma sisteminin sürekli açıkmı kalması lazım yoksa geceleri kapatmalımıyım ..
buda benim fonum :)
[QUOTE=batu.gulsah]Onlar gercek taşsa eger silikonla hepsini sabitleyin aslinda ne olursa olsun hepsini sabitleyin. Birde kum selalesini arastirsaniz kurulumda bu fona guzel yakışır. . Yapması zor gorunsede biraz mantikla kolaylastirirsiniz.. Balik olarak tetra besleyebilirsiniz yada melek.. Bir japonsever olarak söylüyorum o fonla japon beslemeyin... [/QUOTE]

gerçek taş deil strafordan yaptım silikonlu zaten hepsi suan derzle kapladım kurumasını bekliorum.. şelaleyide düşünebilirim aslında öneriniçin tşk ederim ama henüz ne besleyeceğime karar vermemedim araştırıorum :)

[QUOTE=gencoscar]Fon bitti mi acaba son halini merak ediyorum.[/QUOTE]

bi kaç kat derz dolgu çektim o yüzden uzun sürdü suan kurumasını bekliorum son halinin fotolarını en kısa zamanda atarım  
buda benim fonum :)
TŞK EDERİM :)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.