ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
delir
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Mart 2024 23:24
Toplam Mesaj:
50 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
barış GENC
Doğum Tarihi:
19 Nisan 1986
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

BARIS GENC

SON 10 MESAJI

"15 Mayıs'ta İstanbul Piknik Organizasyonu"
Senki yolların fatihi,rampaların ustası sedat abi nedir m.köyden kartal sana işlermi be abi.Yan çizme geliyorsun hem şu halay meselesinide aydınlatırız:)
Kırma Y U N U S'larım Macroları S Y F '15 ve 17'de Yenileri
ANKARDAN kim yunus tanıtsa iç çekiyorum.Balıklarınıza nazar değmesin.
Yunus üreme hakkında soru...
Osman bey siz yinede bikaçtane kaya koyun hayvanlar güvende hissetsinler kendilerini.
Reis yastık olursa uzun eşeğe varım aynı zamanda  turgayında herhangi bir takımda olmaması lazımReisin süprizide inşallah aidatlarını ödemeyenler için değildir
Akvarist
Akvarist ya balıkların ya ben diye gözdağı veren sevgiliye tabkide hayatım balıklarım diyen ve karşı tarafı şok edendirTey%20Tey
Malawi Sevdasının Geldigi Son Nokta.70 Tank- son resimler 13.sayfada=)
Valla insanın o odadan çıkası gelmez.Ellerinize sağlık Allah utandırmasın.

Tropheus ilangi yellow yeni resimler sf.3
Yok abi bende daha dünkü çoçuğum discus için tanıtım falan olmaz yani ama biraz daha büyüsünler, renklensinler bide şu sayfaya resim yükleme işini bi kavrayabilirsem :)
koycam fotoları.

Kimsenin  gelesi yok galiba pikniğe falan.

Tropheus ilangi yellow yeni resimler sf.3
Doğan bey müsade ederseniz balıklarınıza bende aşık olabilirmiyimBig%20smile.Abi artık yavru zamanı gelmis tropların.Maşallahları var,epey bi inceledim, tek tek dikkatlice baktım inşallah nazar değmez.Senin çok emek verdiğini bizzat biliyorum almışssında karşılığınıAlkistebrikler.
Reno12TS-Murat 124
Cenk bey bence siz biraz daha bütçenizi zorlayıp brodway veya doğan,şahin tarzında bir seçim yapın.İnanki eski araba bir zaman sonra dert olmaya başlar.Tamirine harcanan para en azından bir şahin eder. 94 model serçeye ortalama iki serce parası harcayan bi abim var.Son olarak zaman renoyu herzaman haklı çıkarır diyorum. SAYGILAR

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 20 Online Kullanıcı, 11 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.