ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
cumhur123
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Şubat 2009 16:14
Toplam Mesaj:
15 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
cumhur yücel
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1992
İl:
Samsun
Meslek:
öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

100*30*45 sarı prenses 1 e 4 d
CUMHUR YÜCEL

SON 10 MESAJI

akvaryum tavsiyesi
Yağmur akvaryum almanı öneririm. Benden önce yarum yazanada katılıyorum 2. el almanı tavsiye ederim ama temiz olması şartıyla. Mesela arkadaşım benim akvaryumum aynısını 200tl ye aldı ben 100 tlye aldım (dış flitrede var).
Yavru Akvaryumuna Filitre

Ben sadece hava motoru kullanıyorum. Fakar sık sık temizlemek gerekiyor.

maymun kafa
Merhaba arkadaslar merak ettiğim bu konuyu buraya yazabileceğim düşündüm. 45 litrelik akvaryumda maymun kafa besleyebilir miyim?
Dişi sarı prensesim hasta mı?
Fotoğraf:http://img156.imageshack.us/my.php?image=dscf0516jq7.jpg

Canlıdaki Belirtiler:akvaryumun bir köşesinde hareketsiz kalma korkunca hareke etme

Akvaryum Kapasitesi (litre):135

Akvaryumdaki Diğer Canlılar:1 adet erkek sp 3 adet dişi sp 1 adet ateş kafa(ates kafa arkadasın verıcem onu)

Bilinen Tüm Su Değerleri (pH, sıcaklık, amonyak, nitrat):26-27 derece

Filitrasyon:

İlaç Kullandıysanız İsimleri ve Miktarları:deepfix dezanfektan

Diğer Genel Bilgiler (Su değişim sıklığı, akvaryumda en son yaptığınız değişiklikler vb.) : balıları alalı 5 fun olduğu için su değişimi yapmadım

Ağzı dolu sarı prenses
Balık için daha iyi olur diye duymuştum.
45 litrelik akvaryumda yunus veya papağan
Selam arkadaşlar 45 litrelik akvaryumum var ve tek başına yunus veya papağan beslemek istiyorum sizce mümkün mü? Balık bunalmaz dimi?(Yunus ve papağan bir arda değil 2 sinden biri)
Sarı prenses için bilgi

Selam arkadaşlar. Zebra balıklarım vardı ve yavruladılar, onları verıp sarı prenses almak istiyorum akvaryumumun ebatları sarı prenses için uygun fakat nasıl yavru alınır nasıl ortam ister bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. SAYGILAR.

Kusturma Üzerine Görüşler
Arkadaşım çok haklısın, bencede sabrederek yavrularada anneyede zarar vermemek gerekir. akvaryum bence sabır işidir, zaten ben erkenden zorla alınmış ve yarısı zarar görmüş yavrular yerine çok sayıda ve mutlu yüzen yavrular almayı tehcih ederim.
100*50*40* beslemelimiyim
Akvaryumda iyi bir derece yaptığınızı yani uzman olduğunuza siz karar verirsiniz. Ama ben beslemek isterseniz sarı prenses gibi özelliklere sahip balıklar beslemenizi öneririm.

SAYGILAR...
Radinant2008-12-24 01:58:18

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.