ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
zhort
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
21 Haziran 2010 15:12
Toplam Mesaj:
12 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
emre özkurt
Doğum Tarihi:
26 Ağustos 1993
İl:
Mugla
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Grenn terror

SON 10 MESAJI

fayansdan akvaryum yapılırmı
İlk olarak arkadasimin su balıklari öldü dedi yha keske yardim etseydi abimize cünkü o akvaryuma tuzlu suda bekletir ve durlarsaniz balık ölümü gerceklesmez.
Fayans akvaryum bnim düsüncem yap yaptığı akvaryum gömme olacak yada ahsapla etrafini cevirecek.Eğer dikkatli bir kullanıcı iseniz bi hobicinin ahsapdan akvaryum yaptığını veb ic izalazyon icin derz kullandı bunun yerine fayans olabilirdi yani yeni birsey değil.
fayansdan akvaryum yapılırmı
Çok ama çok kücük olacaktir.Cami yerlestirken fayanslara aynı hizadan matkapla camin sığacak sekilde cizersiniz o zmn patlama olmaz
Akıllı Bir Balık Testi ve Eğlence Düzeneği
Arkadaşlar burdaki amac her hayvan yetisticisininde yaptığı gibi ödüllendirme yöntemidir.
Fakat balık zeka gelisme olur ama cok yavru uzun ömür olmaz.Bir kötü yanida akvaryumun baskın erkeği orayi kesin olarak yuva diye secer ve hic bir balık giremez.
Sadece 1 yarari var akvaryum sahibini zekasini yorma vede piskolojik yönden bunu yaptıkdan sonra yavrular artmaya basladi demesini sağlar. :D

Bu arada bir bilgi hatasi var herkezde balıklarin 10 sn hafıza kaybı yanlıs bir tez olduğu ispatlandi.Japonyada japon balıklarina top oynama öğretildi.Ordada ödüllendirme kavrami vardi
Akvaryuma dönüşecek bir tonluk havuz.
Herkez koi demiş ama ben acemi düsüncemle jopon derim.Onlardada sorun olmuyor.  İSTAVRİT2010-06-08 22:37:00
76*43*50 akvaryum hakkında
76*43*40 olarak düsürsem 5 mm cam ile ful kayıt kusak yapsam dayarmi peki?

Çok kalin olmaz mi?

5 mm nasil olur?

Benim elimde 76*43 cm lik bir masa var. Üstünde bir tane 65*25lik akvaryum tankım var :ve bunu  masa büyüklüğüne cıkarmak istiyorum.
76*43*50=yaklasik 170 litre herhalde o kadardi.

Sizce kac mmlik cam yeterli olur?
Papağan yavrusu hakkında
65cmlik akvaryumda renk atarlar mı peki?  emoricat2009-05-03 00:28:27
Papağan yavrusu hakkında
Elimde 2 adet papağan yavrusu var ama şu an boyu 4 cm civarı. Fakat siyah-beyaz. Zebra gibi sararir mi? Normal midir bu durum?
emoricat2009-05-03 00:28:11
sessiz ve elektiriksiz motor demesi

akvaryumdan cıkıs hortumu ana akvaryumun suyunun biteceği yerin 5 cm altinda olmali kabinda dibinde
akvaryuma giris hortumu kabın su düzeyinin 5 cm altinda akvaryumun dibinde olmali

[/QUOTE]

Akımı böyle biri alçakta biri yüksekte böyle sağlamaya çalıştım. İnce hava motoru ile oldu fakat normal bir hortum ile yapacağım. Fakat elimde yok. Yarına yapar fotoğraf çekerim.
Oguzzz2009-05-04 11:25:44

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.