ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
yvzslmturkmen
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
16 Nisan 2024 13:27
Toplam Mesaj:
50 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
yavuz selim türkmen
Doğum Tarihi:
18 Kasım 1975
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

YAVUZ SELİM TÜRKMEN... Yine yeni yeniden😁

SON 10 MESAJI

Yine Yeni Yeniden
Teşekkürler
Yine Yeni Yeniden
Selamlar 180*60*60 üstte 100*50*50 altta olmak üzre iki bir tank aldım. Amerikan ciklet beslemek istiyorum. Dekor ve balık önerisi lütfen.
Dolphin C 1300 Su Sızıntısı
Dolphin c 1300 conta dan sızıntı yapıyor du contayı değiştirdim fakat sızıntı kesilmedi ne yapmam lazım. Lütfen yardım..
Elektrik Tüketimi
Selamlar dış motor ,ısıtıcı iç motor elektrik tüketimlerini nasıl hesaplayabılırız.[:((]
Dış Filtre Yavaşladı
Soruma cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Söylediğiniz herşeyi yaptım. Tüm parçaları tek tek söktüm ,pervane miline kadar temizledim fakat yinede çok yavaş ve güçsüz.
Dış Filtre Yavaşladı
Herkese selamlar. Dolphin c1300 dış filtre kullanmaktayım. Fakat son günlerde çok yavaşladı debisi çok düştü ne sebepten kaynaklanır yardımcı olurmusunuz.
Akvaryum Taç Kapak
Teşekkürler güzel olmuşlar.
Akvaryum Taç Kapak
Selamlar Ankara'da akvaryum için ahşap taç kapak yaptırmak istiyorum yaptırabilecegim yer önerisi olan var mı
Yunuslar Ters Yüzüyor
Arkadaşlar selamlar. bir arkadaştan aldığım yunuslarım ters yüzmeye başladılar dün bir tanesi ölmüştü bugünde başka bir tanesi ters yüzüyor ve kuyruklarında da yırtılmalar var. ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim[EDIT]yvzslmturkmen,2018-05-17 08:37:14[/EDIT]
Japon bakıklarımda ki yaralar
Selamlar Japon balıkarım da yaraya benzer Şeyler çıktı kırmızı kırmızı ne yapmam Lazım ... 200 lt akvaryum
4 adet balık var 20 cm civarı Boyları
Haftada bir %30 dip çekimi yapıyorum

Resim yükleyemedim ama bilgisi olan va yardım etmek isteyen Arkadaşlara mail atarım

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.