ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
nightlighthouse
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
24 Kasım 2009 21:32
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Erdem ŞAHİN
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Bursa
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Erdem ŞAHİN

SON 7 MESAJI

En güzel fotoğraflarınızı gösterin
Bende N73 kullanıyorum. Nasıl ayarladınız Pm mesaj atarmısınız.
Otomatik yemleme makinaları (Resimli)
Otomatik yemleme cihazdan bende yapmayı düşündüm. Fakat yapmışlar gerek duymadım. Faydalı bir cihAZ olduğunu düşünüyorum.
Ekol 15 e yargı
Ekol 15 için fabrikasını gitmeyi açıkçası düşünmedim. BUrdaki bilgi paylaşımıyla sorunu çözebiliriz.
Veya ekol firması bilgilerini bizimle paylaşabilir.You tube da paylaşabilir.
Forum donanımda da böyle
en çok satan model en çok tartışılır Sorun desek % olarak düşünüldüğünde çok da fazla olmayabilir.
Ama firmada sonuçta sistemini geliştiriyor.(Burasını okuyor ve değerlendiriyordur.) Su kaçağı konusuna gelince sorunu çözdüm. Contanın altına
biraz teflon sardım ve hortum rekor larını çıkartarak zoraki olarak dişlinin olduğu kısma kadar soktum.
Şİmdi çok daha iyi. Ses konusuna gelince içindeki taşları dik olarak arada boşluk kalmayacak şekilde
aynı hizada tek sıra olarak dizdim. Böylelikle su akışı daha stabil oldu içerisinde hava kabarcığı kalmıyor
gibi bişey ve böylelikle hava sesi de yapmıyor.( arada yapıyordu ). Hepinize Saygılar
Ekol 15 e yargı
Dünkü Ekol 15 uğraşısına ara vermiştim bugün tekrar söktüm ve tekrar teflonladım. Sonuç güzel bi damla bile akmadı.
Ekol 15 e yargı
Tam başa bela bir conta sistemi yapmışlar
Ekol 15 e yargı
Şİmdi iki saattir ekol 15 in su kaçağını gidermekle uğraşıyorum. Sesi bi nebze azaltabildim. İç malzemeyi kömür seramik vs. simetrik olarak dizdim. Sesde çok azalma oldu Fakat su kaçağını halen çözemedim. Ve o contası yokmu çileden çıkardı beni takması tam bir işkence Teflon sardım yine nafile. Su kaçağının asıl sebebinin şu olduğunu düşündüm ; Esnek bir plastik en azından üst kısmı esnememeli ve conta ve contanın değdiği kısım iyiliştirilmeli. Su kaçağının başlıca sebebi bu bence
150x50x60 Amerikan yeni kareler S.2 de
Merhaba akvaryum güzel olmuş. Bende akvaryum işine yeni girdim ikinci elden bir akvaryum aldım. ve eve getirdiğimde temizlenirken kırıldı ve tekrar aynı ölçülerde bi tane yeni yaptırdım. ÜSt kapat konusunda aklımda ki fikir netleşmemişti ki sizin akvaryumu görünceye kadar. ÜSt kapak hakkında bilgi verebilirmisiniz. Kapağı nasıl yaptırdınız. Alttaki camlar ve buharlaşmadan lamba ve elektrik tesisatının nasıl yaptınız. Bu konu hakkında resim ve bilgiilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. 2 haftadan fazla bir zaman oldu bekle taşı kır yeniden yaptır balık bekle tam bi sefasını süremedim. İşkence gibi sabır taşına döndüm üst kapağı da tamamlarsam işlem tamam olur sanırım. şimdilik yarın balıklar gelecek. ve üstü boş durumda ve sizin akvaryum gibi yapmak istiyorum. msn nightlighthouse@hotmail.com

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.