ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ALi ÖZTÜRK
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
01 Eylül 2010 13:25
Toplam Mesaj:
7 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ALİ ÖZTÜRK
Doğum Tarihi:
31 Ekim 1987
İl:
Istanbul
Meslek:
TİCARET
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

ALİ ÖZTÜRK

SON 7 MESAJI

Frontozam Kül Rengine Dönüyor?
Benimde frontozalarımda aynı şeyler oluyor bazen tam çözemesemde stres yapıyorlar o nedenle kararıyorlar diye düşünürüm hep
ÇOK ACİL AKVARYUM TAMİRİ!
Çok geçmiş olsun. Akvaryumun markası dc demişsiniz. Dc akvaryum karagümrükte yerini biliyorum ama açık adresini tam olarak bilmiyorum. Oraya gitme imkanınız varsa akvaryumunuzu imal eden dc akvaryuma gitmeniz en uygunu olur bence.
Hindistan Cevizinden Mağara yapımı konusunda UYARI

Kardeşim büyük geçmiş olsun gerçekten kötü bir durum. Hindistan cevizi nasıl bir salınım yapmışki hem balıklarını öldürmüş hemde akvaryum suyunu kırmızıya boyamış şaşırdım doğrusu... Bu arada balıkların cinsi neydi?

Ben Böyle Sera baktopur directin ne yapayım

Geçmiş olsun... Sera baktopur direct kullanmanı tavsiye ederim. Hastalıklı balığı 20-25 litrelik bir leğene al ve akvaryum suyuyla doldur daha sonra bir hapın yarısını kır biyerde suyla erit ve dök. Balığı yarım saat içinde tut ve sonra akvaryuma geri koy iyileşene kadar 3 seans yap bu şekilde. Bu arada hava hortumunu leğende tut bu süre içinde...

Malawi biyotopu almuş mu?
Güzel yapmışsın ama kayaları biraz daha dağıtsan aralarında boşluk kalıp balıkların gireceği şekilde daha güzel olur...
3 Yıllık malawi akvaryumum..
Akvaryumunuz çok güzel. Arka fonu nereden nasıl temin ettiniz acaba öğrenebilirmiyim?
akvaryumuma öneriler
Akvaryumun 37 litre. Zebralar kolay üremeleri sebebiyle hobiciler için uygun olsalarda kavgacı olmaları seni bir süre sonra soğutabilir. Ayrıca akvaryumun bu kadar balık için çok çok yetersiz. balıkları bir an önce elden çıkartıp akvaryumunun boyutuna göre balık almalısın yada tankını büyütmelisin...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 27 Online Kullanıcı, 15 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.