ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
DarkWorlD
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
07 Ağustos 2017 22:51
Toplam Mesaj:
108 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
mehmet özgüç
Doğum Tarihi:
15 Kasım 1980
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Mehmet Özgüç
İSTANBUL
100*40*60 Frontoza

SON 10 MESAJI

160*80*70-120*50*60 ve 90*55*55 akvaryumlar
Ali bey;

Emeğinizi takdir ettim.Fakat sormak isterim;Bu tür kablumbağaların satışları petshoplarda yasaklandı bildiğim kadarıyla.siz nasıl temin ettiniz?

Bende edinmek istedim hiç bir petshopta bulamadım.
200*65*65 tankımın son fotoları sizlerle.(Sayfa 11)Red rainbowlarım
Osman bey;
Akvaryumunuz görsellik açısından da kaliteli malzemeler kullanımı bakımından da ve harcanan emeğin gözler önünde olması münasebetiylede çok güzel olmuş, tebrik ederek keyifli seyirler,sağlıklı balıklar dilerim.
Değinmek istediğim bir diğer konuda Sump sisteminiz;
Sump sisteminizi örnek aldığımı bilmenizi isterim,ben deniz akvaryumu kurmayı planlıyorum ama sizin sisteminizi örnek alarak farklı bir versiyonunu uygulayabilirim,paylaşımlarınızı yakından inceliyorum,teşekkürler saygılar...
Eren Yelkenci (3. Resif Akvaryumu) - 180x90x55(h)
Eren bey;

Gıpata,hayret,şaşkınlık,büyük bir ilgi,eşsiz bir merak,hayranlık ve takdirle paylaşımlarınızı ve emeklerinizi izledim,takib ettim.
 Gerçekten takdire şayan bir çalışma olmuş,şahsi kanaatim birçok dalda ödül alması gereken bir akvaryum oluşturmuşsunuz bence.
 Çocukluk yaşlarımdan itibaren hobimdir akvaryum uğraşısı,bir çok türde balık beslemişimdir,çeşitli akvaryumlar kurup geliştirmişimdir.Ama hayalim hep bir deniz akvaryumu kurabilmektir,henüz hayalime ulaşamadım ama bir gün mutlaka deniz akvaryumuna adım atacağım.
 Öğretici paylaşımınız için tekrar tekrar teşekkürler.

Bir gün sizin tankınızı geçen bir tank paylaşımını mutlaka bu forumdan ileteceğim :)
Saygılar...
""Welcome to Pandora" (ADist - Son foto Sf.10)
Emeğinize sağlık,
hayal gücümüze zenginlik kattınız,teşekkürler...
Black new trop akvaryum kurulum( resim ek
Hayırlı olsun,
Şimdiden sağlıklı balıklar...
200X75X60h Amerikan SF:18-19
Ümit bey;
Akvaryumunuz şimdiden güzel görünüyor, eminimki ilerideki zamanlarda sistemin oturmasıyla dahada seyir zevki yüksek bir görüntüye kavuşacaktır.

Yalnız benim fikrim,bu ebatlardaki ve yeterlilikteki donanımı olan bir tankta deniz türleri beslemek daha bir başka olurdu diye düşünmekteyim.

Saygılar...
Evimdeki Resif - Eren Yelkenci
Eren bey;
Başarınızı canı gönülden tebrik ediyorum.
Adeta national geographic belgeseli izlemiş kadar oldum...

yarattığınız hayal dünyasını bizlerle paylaştığınız için teşekkürler...
Red Sea Max ile tuzun tadına bakmak
Özgür bey,
Akvaryumunuzu kurulum aşamasından, gelişim aşamasına kadar takib ettim ve oldukça başarılı buldum.

Bende yakın zamanda tuzlu su dünyasına geçiş yapmak istiyorum, fakat cesaretimi toplayamıyorum.
Ama sizin gibi hobiciler sayesinde cesaretlendiğimi bildirmek isterim, umarım bende sizin gibi başarı sağlarım.
Balık Damı - 3 Tonluk Tankım - Yeni Tankım 4600 Lt
Ali bey;
Çok zaman, para ve emek harcamışsınız.
İnanılmaz hevesiniz için tebrikler, ama akvaryumunuzda sanki bir ruh eksik çok ürkütücü görünüyor!
Saygılar...
Frontoza'lara canlı yem verilirmi ?
Peki ufuk bey, birde suyun şartlarını değiştirip sonuca bir bakmayı deneyeceğim, ilginiz ve yardımınız için teşekkürler...

Umarım normale dönerler...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.