ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
FishCarePoint34
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
26 Mart 2018 12:55
Toplam Mesaj:
267 [0.05 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Fish Point
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1979
İl:
Bursa
Meslek:
Finans
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

3D fon
Modele göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 10 cm
Muhteşem Trop. Duboisi Maswalar ( Sayfa 6 )
Kaancım merhaba,

Gördüğüm zamandan bu yana daha da güzelleşmişler. Eline sağlık. Sağlıkla bakarsın umarım.

Sevgiler
Tr. Brichardi Halembe&Orange Cheek Yeni Video sf:7
Tank nedir be kardeşim aşkolsun Ölçüleri alayım kendilerini nerde ve nasıl rahat edeceklerse :)
TUNA AKVARYUM
Değerli Dostum Deniz Denizer çok kısa süre içerisinde 4 adet tank yaptı bana. Kusursuz işçiliği ve bu işi ileriye götüren yaratıcı fikirleri için kendisine huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum . İçten Sumpun extradan bir donanıma ihtiyac kalmadan oksijen ihtiyacını fazlasıyla karşılaması ise ayrıca çok hoşuma gitti. Eline sağlık kardeş. 
[QUOTE=Buğra Karayazılı][QUOTE=Orkunki]Ben Canyon Rock un potansiyelinin farkındaydım ama kimse diğer modellerden vazgeçip seçmemişti. :) İşin bayağı içinde biri olarak söylemeliyim ki çok şık olmuş. Ben çok beğendim.

Fonun doğallığı, tankın görüntüsüne kattığı bütünlük harikulade.

Ağız tadıyla keyfini sür kardeşim hem ilk kez tanıtılan fonunun hem de ülkemizin sizler sayesinde tanıdığı tropheus türlerinin.

Bir ufak eleştirim olsa umarım seni kırmış olmam. Işık sanki hem balıkları hem de fon ile sagladıgın akvaryum biyotopunu yeteri kadar sahneye çıkarmamış. Aydınlatma bazında bir kaç ekleme yapılabilir mi ?

Syg
[/QUOTE]

Orkun güzel yakalamışsın.2 adet 8w led projektör kullandım ama kurduğum ilk andan itibaren yetersiz olduğunun farkındayım.Şuan T8 florasanlarımı faliyete geçirmek için malzeme almaya gidiyordum. Kırılmak ne kelime yanlışları düzeltmeme yardımcı olduğun için teşekkür ederim.Güzel temenni ve yorumların beni mutlu etti.Daha güzellerinin senin olmasını dilerim.
[/QUOTE]

Amaç sunulan tankın tıpkı sahibi gibi kaliteli olması 

Bence fonun detay ve rengi yoğun ışık ile birlikte daha da ortaya çıkıcak bu da balıkların detay ve renklerini ortaya cıkaracak. Zaten anladıgım kadarıyla orange cheek ler renklenmeye pek hevesli maşallah :)

Merak ve ilgiyle bekliyoruz yeni halini tankın.

Kolaylıklar dilerim..
ARKADASLAR SUMP YAPIMI BURSA
Ana tankınızı su borusu için deldirecekmisiniz ? arkadan ızgara mı olucak siz nasıl bir şey istediğinizi söylerseniz ona göre fikir belirtebiliriz. Birkaç sump sekli var 

syg
Ben Canyon Rock un potansiyelinin farkındaydım ama kimse diğer modellerden vazgeçip seçmemişti. :) İşin bayağı içinde biri olarak söylemeliyim ki çok şık olmuş. Ben çok beğendim.

Fonun doğallığı, tankın görüntüsüne kattığı bütünlük harikulade.

Ağız tadıyla keyfini sür kardeşim hem ilk kez tanıtılan fonunun hem de ülkemizin sizler sayesinde tanıdığı tropheus türlerinin.

Bir ufak eleştirim olsa umarım seni kırmış olmam. Işık sanki hem balıkları hem de fon ile sagladıgın akvaryum biyotopunu yeteri kadar sahneye çıkarmamış. Aydınlatma bazında bir kaç ekleme yapılabilir mi ?
Saygılar.
Çağdaş ÖZDOĞAN2014-01-09 00:34:26
Tropheus Özel Türler - Balıklar Elimize Ulaştı !
Buğra bende kum kelebeklerini araştırmaya başladım
Pisces Resmi Türkiye Distribütörü Lidya Akvaryum
Hayırlı uğurlu olsun. Tebrikler. Üstün başarılar dilerim.

Syg

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.