ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
emrah2889
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
27 Ocak 2010 11:28
Toplam Mesaj:
135 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
emrah bal
Doğum Tarihi:
22 Ağustos 1989
İl:
Istanbul
Meslek:
Üniversite Öğrencisi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

EMRAH AÇAR

SON 10 MESAJI

cuce vatoz üretmek istiyorum?bir yardım:D
Cok sağolun.teşşkur ederim.saolun.
o akvaryumumun baya eski ve dezenfekte sıkmış oldugum hali ve ışıklandırma kotu biraz benim bende biliyorum dip cekimi yapmayı vb. Sağolun.Ben 2 haftada bir akvaryumcuya 10-20 arası lepistes veriyorum yani su sartlarım gayet iyi. kus bakmayın öle bir fotoğraf gösterdğim için ışıklandırma iyi ken akvaryumum işte böğleydi.Ve tamamen el yapımıdır,aklınıza gelebilrecek herseyi.

ben ciklet ne alaka ben tropikal besliyorum.lepistes velifera ve bıyıgı baya cıktı. dişi erke belli 1 d 1 e kesin buyutuda buyuk 5 cm erkek 4cnm diişi
Cuce vatoz uretmek istiyortum. Yaklasık 8 aylık bende biri dişi biri erkek kesin buyuk olan  serce parmaktan biraz daha buyuk bıyıkları var ve aynı anda aynı boyutta aldıgım diyer cuce vatoz bıyık yok kucuk  erkeğe göre. Canlı doğuran akvaryumum var ve orda besliyorum.Akvaryumun içinde resimdekin var.Orda hep geziniyorlar.Benim yavru alma ihtimalim nedir?
Ne yapmam gerekir yavru almam için formu iyice okudum. Benim durumda ne yapmam gerektiğini ureten arkadaşlar söglesin. ne yapcam ben???

emrah28892009-01-11 21:58:16
40 Litrede Canlı Doğuran Üreme Yaparmı
arkadaşaım ben suanda 20 tane erkek balık takas ettim. bi zman sonra lepistesler o kadar cok uruyorki elinizden cıkarmak istiyosunuz.(akvaryumunuza göre)ben  akvaryumumdaki balık sayısını bilmiyorum. ama yaklasık bi 30 tane erişkin 20 tane yavru vardır kesin.akvaryumum tam30 litre ama ben hava ve temizliğe önem veriyorum.Ama elimdeki falza balıkları mutlaka cıkarıyorum ki yasam koşulları daha sağlıklı olsun cok falza balık COK FALZA HAVA tuketimi demek cokta falza suyun kirlenmesi vb.
YERİM OLSA AKVARYUMUM BUYUTURDUM SİZDE NE KADAR BUYUK Bİ AKVARYUM ALABİLİYORSANIZ O KADAR BUYUK AKVARYUM ALIN.
uretim cuce vatoz
Bilgilerinizi benle paylastıgınız için cok teşşekurler arkadaşlar.Sagaolun. sabırla bekliyorum yavru almak için.
uretim cuce vatoz
Bilgileriniz için teşşkur ediyorum 
TEK yapmam gereken beklemek 1d 1e var onuda sakalından anladım aynı anda aldım aynı boydaydı.bu sekilde peki uretim yapabilirmyim. Ve kupa bardagını ters koyup ufak bi yerini kırıptamı beklesem testi falan almak istmiyrum  40 yakın lepistes var akvaryumda ve 4 tane sarımoli  biraz hareketli akvaryum....bi sorun olurmu????
emrah28892008-11-04 22:43:17
Cüce Vatozlarla İlgili Herşey...

Bilgi için cok teşşkurler işime yarayacak bu bilgiler.

emrah28892008-11-01 00:31:04
uretim cuce vatoz
cuce vatoz uretmek isityorum. yaklasık 8 aydır yakın bende. 5cm erkek dişi ise 3-4cm buyukler yani en kucugu lepistesten buyuk sişi olanı erkek de baya buyuk bıyıgıda cıktı.cok rahat gözukuyor.Uretim için bilgi verirseniz cok sevinirm.içine kupa bardak attım içine girdikleri bek yok....
cuce vatoz hakkında

arkadaşlar benim 2 tane cuce vatozum var cok kucukken aldım sumdi resimdeki boya geldiler bi kule var hep onun cevresindeler kucugu hep içinde duruyor 1 ydır bögle bunlar ne zman yumurtlicaklar...

kucuk olanı bıyık hiç yok

buyuk olanda gözle görulur bi sekilde bıyıkları cıkmış bulunmakta...

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 32 Online Kullanıcı, 17 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.