ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
astronot123
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
18 Nisan 2013 18:23
Toplam Mesaj:
163 [0.03 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
HALİT GÜNEŞ
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

CO2 Gerektirmeyen bitkiler
Glossolar co2 istermi?                                                                                                                                   

Birde co2 istemeyen bitkiler hangileridir.
malawilerde türler arası uyum
Beslediklerimden uyumlu olanlar
İceman-Demasoni
Red Rubin-İceman
Sarı Prenses-İceman
Uyumsuzlar
Beyaz-Mpanga
Mpanga-polit
İceman ngara
Benim kullandığım vipagran bitkisel yemmi.Birde sizin önerdiğiniz yemlerden hangileri bitkisel yem.Bir anda etçil yeme döndüğüm zaman  balıklar yemiyor çünkü. 
İceman ngara
Yeni aldığım Ngara ların erkeğinin rengi gayet güzel fakat dişinin rengi soldu bunu nasıl giderebilirim.(Sera Vipagran yem kullanıyorum.Başka önerdiğiniz yem varmı. )
Plastik cam
Cikletleri beslediğim akvaryumun  üstüne plastik cam koydum şimdi düşünüyorum da ısıtıcıdan gelen sıcaklık plastik camdan suya zehir verirmi.
Anubias Bakımı
Malawi akvaryumuma anubias almak istiyorum fakat dikimi ve bakımı hakkında fazla bir bilgiye sahip değilim.Birde ben akvaryuma bitki toprağı almıycam anubias sade kumda yaşarmı ve ışıklandırma süresi ne kadar yardım ederseniz sevinirim...
iceman cinsiyet ayrımı
2 side erkek ve koşturması da üstünlük belirtisi olabilir.Çünkü üst yüzgecindeki mavimsi dişilerde olmaz.
Mbamba
Arkadaşlar yeni bir balık aldım mbamba olduğuna eminim ama türü hakkında şüpheliyim balık mbamba bay mı yoksa başka mı?(Bir de bu balıdın dişisi nasıl oluyor)
RESİM ALINTI FAKAT AYNISI

ıcemen cinsiyet ayrımı
Merhaba erkek icemanların üst yüzgeçi buz mavisi gib olur ilk resimdeki gibi ilk resim de bir tane benek var ama erkek.Dişilerde ise üst yüzgeç sarıdır.Erkeklerin rengi daha koyu olur ama dişilerin ise daha açık olur.
cikletimin cinsiyeti nedir?
[QUOTE=izmirleeoytun]Peki 50 adet lepistes olunca yavrular büyüdükçe başka akvaryuma almam gerekmezmi çünkü yer kavgası yapmazlarmı?[/QUOTE]

Vallaha ben ayırmadım bildiğim kadarıyla bu balıklarda yer kavgası da pek fazla olmuyor benim balıklarımın hepsi 42 lt de hatta ben imkansızı yapıyorum  tetrazonla besliyorum hiçbirinde problem yok kuyruklarıda sağlam yer kavgasıda olmuyor.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.