ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Kubilay_52
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
30 Eylül 2011 19:19
Toplam Mesaj:
28 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kubilay Uzun
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ordu
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Kubilay Uzun

SON 10 MESAJI

Zebra Yavruları
Teşekkürler...
Zebra Yavruları
 Merhaba arkadaşlar zebram yumurtladı 1 hafta sonra yavrular bulundukları yerden çıktılar(fincan) ve kumlara saçıldılar genellikle bir aradalar.Anne ve baba zebralarım yuvayı koruyorlardı akvaryumun dibine geldiğimde yavruların yanında duruyorlardı ancak bugünden itibaren ben yaklaşınca ortalık yıkılıyor akvaryumda korkuyorlar sanırım yavruların yanında durmuyorlar anlamadım ve bir sorayım dedim.Şimdiden teşekkürler...
Su Kaplumbağası Bakımı ve Akvaryum
Merhaba arkadaşlar benim kaplumbağamın kabuğundaki o sert tabaka soyuluyor ve bazı çürükler var.Bir kaç resim koyuyorum.Bana bu konuda yardım edecek olan var mı?

Yeni Akvaryum
Ben 150*40*50h boyutlarında bir akvaryum almaya karar verdim fiyatı ne kadar olur içinde malzemeleri olmadan?Yada bana böyle alışverişler için güvenilir bir site söyler misiniz?
Yeni Akvaryum
Akvaryum yapmak istiyorum
Yeni Akvaryum
Arkadaşlar akvaryum konusunda pek tecrübem yok ama bir akvaryum kurmak istiyorum.Akvaryum 175 litre olacak(100*50*35)bana bu konuda yardım edebildecek kişiler varmı?Yardımınıza ihtiyacım var nasıl yapılır  bilmiyorum:(

Kayıt Kuşak varmış bunları bilmiyorum nedir bunlar biaz yardım eder misiniz?
Betta yanına hangi balık olur?
Hayır hayır yanlış anlamayın lütfen bir hatanız yok(üstüme vazife olmaz ama)
Özür dilerim buğra bey bigisayarda fazla vakit bulamadığımdan dolayı araştırmadım.

Bu arada teşekkürler.
Peki dişileri çok rahatsız etmemesi için ne yapmalıyım?

Böyle bir ihdişam var mı?
http://www.youtube.com/watch?v=2DLHkwOgqLU&feature=autoplay&list=PL36C834C52BF030C0&index=4&playnext=4

http://www.youtube.com/watch?v=_H2a-R8YRTc&feature=autoplay&list=PL36C834C52BF030C0&index=9&playnext=9

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.