ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
YasarEmre
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
17
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrimiçi
Üyelik Tarihi:
13 Aralık 2019 21:53
Son Ziyaret:
1 dakika önce
Toplam Mesaj:
82 [2.34 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
67 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
YaşarEmre
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Denizli
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

YaşarEmre

SON 10 MESAJI

Gambusya'nın Kuyruğu Renkli Olur Mu
1 erkek lepsitesim yanında da 4d lepistesim vardı.Ancak başıma gelen bazı talıhsizlik ve kötü su şartlarından dolayı 2 dişi lepistesimi kaybettim.Diğerlerine nazaran daha büyük olan ve hamile 2 dişim yaşamaya devam ediyorlar.Gambusya su şartlarına daha dayanıklı olduğu için meraklandım açıkçası.Gambusyaların kuyrukları renkli olabilir mi?Hemde böyle desenli desenli.
Olabilir derseniz fotoğraf atıcam.Eğer olamazsa gerek kalmayacak.Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Gübreler - Macro Elementler Hakkında Bilgiler
Oldukça yararlı bir makale, teşekkür ederiz.
Başlıca Bitki Hastalıkları
Değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Bitkili Akvaryum Kuruyorum
Kum olarak alta lav kırığı üstüne hagen kullanabilirsiniz. Ucuz olur hem bana kalırsa mineral içerikli özel bitki kumları almak yerine lav kırığı-hagen yapıp mistek gübreyle desteklemek daha uygundur.
Kardinal Terta Ve Neon Tetra Sürü Kurabilir Mi?
Pek bir farkları yok gibi belki kurabilirler.
Lepistes Dik Duruyor Ve Rengi Soldu
Resim atarsanız daha iyi yardımcı oluruz.Ama kötü su şartlarından olabilir.Biraz dinlendirilmiş su ile su değişimi yapabilirsiniz.
Bitkili Akvaryum Kokuyor
[QUOTE=BerHatS]

Rica ederim. Ne demek forumun maksadı yardımlaşmak ve bilgi paylaşmak. Yalnız kütük ve kumu bence ayırmayı atlamayın. Şimdiden kolay gelsin.[/QUOTE]
Teşekkür ederim.

%70 su değişimi yaptım.Son durum iyi gibi Allah'a şükür.Bulanıklık biraz var ama en azından balıklar daha mutlu gibi.[:D]

Bu bulanıklık bidaha oluştu.Sizce akvaryumu yeniden kurayım mı? Çok uğraştırıcı olacak kabus gibi.15 tatilde bir daha kurmayı düşünüyorum.Bu kadar uğraştım gram faydası yok.
Bunun yok mudur ilacı falan neden olduğunu bir türlü anlayamıyorum.[:(] vatozları yakalıcaz da boşaltıp kurucaz da of of.[:((]
Lütfen yardım edin.[:'(]


Bitkili Akvaryum Kokuyor
[QUOTE=BerHatS]

Bence gayet iyidir ama önce muhakkak aquatan kullanın.[/QUOTE]
İlginiz için çok teşekkür ederim.[:)]
100lt Akvaryuma Lepistes Vatoz Çöpçü Tavsiyesi
Birde bence dış filtre tercih edin. Çok daha rahat. Çok daha yavaş kirlenir ve suyu daha iyi temizler. Küçük olanlardan tercih edebilirsiniz.

Gübre yada co2 kullanmanıza gerek kalmaz.
100lt Akvaryuma Lepistes Vatoz Çöpçü Tavsiyesi
Canlı bitkiden çekinmeyin. Bende elodae'lar var. Bir şey yapmadan büyüyorlar. Hem sıklaşırlarsa yavrular kolayca kurtulacaktır. Tabi hepsi değil en güçlüleri.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 292 Online Kullanıcı, 159 Üye

Online Kullanıcılar

Odo77, icelebi, Hobiye Başlangıç, shiroii, Nursun, fetih6806, EmreCev, Asit00, stonemage, Abasnak, mustix_223, nlrdgn, smckr, Mikail Erdoğan, EkremTzc, EmirHaN, devrimdpt, Ozden73, ersin1981, NoOne42, tutankhamon5, MurathanM, OrhuN Sarı, Baytarbune, Canberk18, Akif12, Hpeker, Balikcidede, Kınayu, TheHobi, Aspet, baygezgin, YigitcanTuran58, arapaima, capo di capi, twinsoul, beyazgul, Chnxx, Nadirmbuna, jueJ., reano, Baitarian, akvar_ist, endemtr@yahoo.com, kmercan, lojistisyen, Said Sığar, rexxter, bymndnc, muzaffer_81, kanmet, Mete Duru, gcinoglu, carbon6, Supervenenis, YasarEmre, masaaii, undomiel, devrim58, yunusemrepeker, Emr35, Sozriko, ism@il2006, Leontheprof., Discus brandy, fretchord, cameroon06, Alperenz, Moli84, koruyucu3443, dialog, njtgnydn, Xxxxx, AhmetX, mehmetaydin, seapromise, mustafamtl, Aydin92, Fvrk4ns, ilhannnn01, sedaterdem, scaen, ibobo13, Furkan1234, alperaktas, ardaozcan, nurikaan, ersin06, Akkaplan92, Mydonose26, Müptela, aengela, mgurdrama, Aeran, ozan_1903, CagriTURK, OoFurkaN, Emerse, sarimavi, Gursoyhasan, HardScape, iamthezeus, Ege., darkaura, metalgaleri, Formicasmind, Eray46, Kadir_karatepe, MKA1923, Cihat Mızrakçı, lazarusv20, Okansari, CGDSNLR, Oguztastan, mrbaracuda28, babbafett, mrah, oscarus, astroarda, musti8191, Mrküçük, FurkanKöse59, Green terör, Akuvantik, vedat79, discus33, Aralper, dınay, Volkan ULUĞ, Reverb, grsy, Arapaima, Tosbicik, kaptan 555, Sinan stndg, esuc, serdarak, Hamza Özel, AYKAN16, livadi, Barisy, Birtek, eskiyapar, OnurOguz, Burak Dişli, benerium, mky71, zmrc, cansani, 35yukselozcan, goldfishlove, Ahmet Haşim, AnKaRa, ternapi, adilce, Black37, hakanmidilic, Sergen 00, idiopatik, Plcmnnn,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.