ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
teknik
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
10 Mart 2012 10:29
Toplam Mesaj:
21 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
kerem özer
Doğum Tarihi:
01 Ocak 1969
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

kerem özer

SON 10 MESAJI

Haqos Expro-500 İnceleme
Merhaba,
Bende sipariş verdim bakalım nasıl olacak
PLASTİK ÇATI OLUĞUNDAN KAPAK yapımı RESİMLİ

Çok başarılı bir çalışma, tebrikler

leopar vatoz ölümü ve dış filtre

Merhaba İsmail bey

Benimde başıma geldi, üstüste 4 vatozumu kaybettim. Üstelik dediğiniz gibi diğer tüm balıklarım " çöpçüler dahil " sağlıklı iken. Forumdaki arkadaşlarla epey bi fikir alışverişine rağmen sonuç alamadık. Akvaryumda  kullanılan silikona kadar herşeyin etkileme ihtimali olduğu konusunda fikirler vardı.

Cüce vatozlar daha dayanıklı dedi arkadaşlar ve öyle de oldu. cücelerde problem olmadı. Sebebi bulamadık ama problem ortadan kalktı.

Saygılarımla,

siyah molim kayıp

vatoz emsede genelde iç organlarını emer, sırt kısmı kalır...

lepistese tuz
teşekkürler
lepistese tuz
tuz ölçüsü nedir ?
Vatozları yaşatamıyorum

günaydın

Bugün ikinci gün ve cüce görevine devam ediyor.

Saygılar,

Vatozları yaşatamıyorum

Herkese mehaba

Dün cüce vatoz aldım. sabah balığım görevine devam ediyordu. Çok keyifli bir durumdu benim için, vatozların niye öldüğünü bulamadım ama en azından yaşayabilen bir cins bulabildim. İlgilenen, bilgi veren ve yol gösteren herkese teşekkürler.

Saygılar,

Vatozları yaşatamıyorum

Tolga Bey,

Ototinclus büyük akv. var ve harika balıklar. İlk aldığım balıklardan olmasına rağmen çok iyi bir tercih yapmışım diye düşünüyorum. Hem güzel hemde çalışkan balıklar. Diğer türü bilmiyorum birkaç siteye bakmama karşın bulamadım. Cüce vatoz için daha dayanıklı olacağı konusunda araştırmalarıma göre hem burdaki üstadlar hemde çevremde bu işle uğraşan insanlar hem fikir. Denemeyi düşünüyorum..Birde şeyi öğrenmek istiyorum, Çengelköy'desiniz galiba bende ordayım. Balık alma işini nereden çözüyorsunuz.

Teşekkürler.

Tarık Bey,

Haklısınızpek açıklatyıcı olmadı, ilk kurduğum akvaryumumdu o sebepten her akvaryumcuda poşet içinde satılan beyaz taşlardan aldım. Yanlız bişeyi anlamıyorum, iki çöpçüm çok sağlıklı ve işlerini yapıyorlar. Bu duruma kimse birşey söylemiyor.

Teşekkürler

Vatozları yaşatamıyorum

Tolga Bey,

Teşekkürler, ama diğer balıklarım çok şükür sağlıklı görünüyorlar, üç aydır bir problem veya balık ölümü olmadı. Vatozlar konduğu akşamın sabahı ölüyor, ani ölüm yani, sebep bence direk vatozları etkileyen bir şey..... ama ne

Saygılar,

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.