ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
eng_771
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
21 Mart 2018 10:57
Toplam Mesaj:
1174 [0.27 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Engin Kakıcı
Doğum Tarihi:
20 Temmuz 2000
İl:
Balikesir
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Sahici bir sarsıntı, sahte dengeden iyidir.

SON 10 MESAJI

250x75x55(h) 1000 litre
Bence 1000 litre bir akvaryum düşünüyorsanız biraz büyük türler düşünün derim. :) Tropheus alacaksanız da 1e3d o akvaryum da kaybolur. Şöyle güzel bir görüntü için en az abi 5e25d hatta daha fazlası lazım. Bence bu hacme yunus veya frontosa olabilir. Veya akvaryumu sinekliklerle 4'e bölüp 2e2d flowerhorn üretebilirsiniz. Amerikan türleri de düşünülebilir. Tabi herkesin zevkleri ayrıdır. Bu akvaryuma doğru oranda balık konulduğunda herşey yakışır derim. 
Yumurta Tutan Balığı Ayırma
Abi böyle olmaz mantarlaşırlar. Bence işini garantiye al.
Yumurta Tutan Balığı Ayırma
Yavrulukla olmaz kuluçka makinesi gereklidir. Balıklar ölebilirler. :(
akvaryumumda sürekli huzursuzluk ve kovalama
Akvaryumu büyütmeniz lazım. Hele ki yunus besliyorsanız en az 300 litre bir akvaryum gereklidir. Fakat yunusları verirseniz 120 litre bir akvaryum idealdir.
Buda benim su tepili kuluçka makinam
Akıntıyı biraz kısmanız lazım yumurtalar sağa sola çarparken patlayabilir. eng_7712014-05-21 20:39:35
2 Adet Kaplumbağama Ev Aranıyor
Abi hiç kimse çıkmayınca bende onlara layık bir ortam yaptım büyük. Artık maalesef güncel değil. :(
Icemanim karnı şiş bir bakarsanız sevinirim..
Bence yumurta şişmesi olabilir tabi eğer dişiyse ... :)

Karın Çöküklüğü Genetik mi?
Müsait olduğum zamanda paylaşayım. :)
Dişi Balığım Çenesini Karartıyor
Abi bir balığım vardı erkek sanıyordum. Kapkara böyle erkeğimden de kara. Hatta dailymotion'da videosu var erkeğimle kavgası. O kavgadan 1 hafta sonra yumurta aldı çok şaşırdım. :) O zamandan beri görünüşe aldanmıyorum. :) Dailiymotion'dan eng_771 diye aratabilirsiniz ilk yayınladığım videoda kapkara olan dişim. :)
Karın Çöküklüğü Genetik mi?
Abim 2 çeşit sarımsaklı yemim var. İştahları süper, tek sorun ne kadar yeseler karınlar normal seviyeye çıkmıyor.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.