ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Bülent
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
29 Mart 2007 13:22
Toplam Mesaj:
13 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Bülent Akdemir
Doğum Tarihi:
10 Aralık 1975
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Bülent AKDEMİR

SON 10 MESAJI

Çöpçümdeki benekler

Öncelikle Merhabalar, İkitane ters yüzen çöpçüm var oldukça iriler yaklaşık biri 8 diğeride 10 cm civarı sağlıklı görünüyolar ama bıyıklarından başlayan ve solungaçlarına kadar giden yani baş kısımlarında ufak ama tam beyaz olmayan benekler var beyaz benek hastalığı değil diyorum çünki diğer balıklarımda böyle birşey yok ve beyaz benek hastalığındaki kadar büyük benekler değil. Bu benekler doğal mı yoksa başka bir fikri olan varmı ?

İlginize şimdiden teşekkürler...

SEHPALI AKVARYUM PROJE BITTI - UYGULAMAYA

Merhabalar çok şık duruyor merakla gerçek resimleri bekliyorum...

Yavru akvaryumu demişsiniz ısıtıcı kullanmanız şart ve ısınan su buharlaşacaktır boşluk olmasında fayda var bence ama her iki uygulamada da boşluk bırakabilirsiniz kısa ayaklı da zaten yeterliboşluk olacaktır diğer uygulama da ise kapağın yan yüzeylerinde dairesel (Mesela) delikler birakarak yemleme ve havalandırma sorunu çözülebilir şık ta durur düşüncesindeyim tabi aydınlatmayı kapağın içinde ayrıca izole etmeniz gerek kapak içinde kapalı olacak ortada.. yanlar ise boş.. bilmem anlatabildim mi.. Bence acele etmeyin güzel fikirler cikacaktir ve harmanlayıp çok güzel bir akvaryuma sahip olabilirsiniz...

Öncelikle merhabalar Alphan bey benim ki bir öneridir umarım işinize yarar.. Sehpanın tam ortasında boydan boya bir boşluk bırakabilirseniz buraya hava motorunu dış filitre kullanacaksanız filitreyi ve tüm kabloları gizleyebilirsiniz akvaryumunuza da kablo yerden ulaşır ve sehpanın ortasından yukarı çıkabilir.. Resimde gözüken sehpanın üst kısmını sürgülü olarak camdan yapabilirseniz geriye bir tek aydınlatma kalır aydınlatma ise ki sehpa biraz değişecek büyük bir akvaryum kapağı düşünün malzemesi sehpanızın malzemesinden ister 4 yada 8 kısa ayaklı yaparsınız sehpanızın üstüne yerleştirirsiniz ister komple sehpanın üstüne oturacak şekilde yapabilirsiniz yani üstü sehpa altında ise ışıklandırma kısmı olabilir bununda kablosu sehpanızın ortasındaki boşluktan geçebilir..

Otomatik yemleme makinaları (Resimli)
Teşekkürler B_O_S_S ben 40 ytl ye aldım size göre pahalı ama sanırım civardaki tek akvaryumcu olmasından kaynaklanıyor..
Otomatik yemleme makinaları (Resimli)
Merhaba arkadaslar food tımer marka bi yem makinası aldım ama ayarlamayı başaramadım bi türlü kullanan arkadaşlardan ricam ayrıntılı bi şekilde anlatabilirmisiniz.. ?  İlginize şimdiden teşekkürler..
Japonlardaki hastalik
Sera bactobur u kullandım 2 tane japon balığımı kaybetmeme karşın diğerleri şuan sağlıklı görünüyolar..  ama neden sadece japonlarım bu hastalıktan etkilendi çöpçülerime yada vatozuma birşey olmadı onu anlamadım açıkçası olmaması tabiki de sevindirici  tekrar ve tekrar ilginize teşekkürler ediyorum....
Japonlardaki hastalik
Gülay hanım önerdiğiniz bir vitamin varmi onu alalım...
Japonlardaki hastalik

Tesekkürler Gülay hanım, Pelin hanım sizede gecmis olsun...

Japonlardaki hastalik
 Benim baliklardaki durumda kötülesiyor şimdide gövde ve kuyruklarda kanlanmalar görüyorum ama bu sadece 2 adet japonda böyle digerlerinde hicbirşey yok hasta olan 2 japonum sanki canli canli eriyorlar acaba bu hastalik mantar değilde başka bir hastalikmi fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim....

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

• 28 Online Kullanıcı, 15 Üye

Online Kullanıcılar

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.