ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
yunes
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
14 Aralık 2017 22:38
Toplam Mesaj:
33 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
yunus YAŞAR
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Yunus

SON 10 MESAJI

tekrar yunus hep yunus
Panodan kopyalamisim yanlislikla yaa onu:):)
tekrar yunus hep yunus
Hocam sordugunuz sorularin Hepsi yukarida yaziyor:)yunes2014-04-30 16:07:30
tekrar yunus hep yunus

son halleri:D
Yeni kurulum
ALLAH utandırmasın::):) Forumdaki abiler ablalar kardeşler emmiler dayılar artık böyle işlerle ugrasmıyor kaan :):) Forum artık ticaret amaçlı kullanılıyor ne yazık ki.............yunes2014-03-02 15:33:49
tekrar yunus hep yunus
[QUOTE=dailymotion35]Maşallah hocam balıklarınız çok güzel.Arka plan değişikliği hem görsel açıdan hem yunusların güzelliği ön plana çıkması açısından daha iyi olacaktır.[/QUOTE]

teşekkürler hocam. Arka plan deişikligi zor ya cunku ben o arka planı yaptırmak için cok kosturdum:)
tekrar yunus hep yunus
[QUOTE=burkay06]maşallah diyelim balıklarınız gerçekten güzel görünüyor ancak bildiğim kadarıyla akvaryum kapasiteniz yunuslar için biraz küçük 300 lt den küçük akvaryumlarda yunus beslemek pek tavsiye edilen bir durum değil ama bana sorarsanız sizin balıklarınız hallerinden memnun gibi :)[/QUOTE]

teşekkürker abi biliyorum en az 300 litre diyorlar genelde ama buda sacma nice insanlar var 300 litrede 100 200 yunus besliyor:) onlara gelince 300 iyi biz 250 litrede 13 yunus atınca oo cok fazlalar lafım size deyil yani genelleme konusuyorum:) zaten biraz daha kendilerini göstersin ufaklar ayırma yapacagım toplamda 1 er 4 5 dişi kalcak:)
tekrar yunus hep yunus
Fotoğraf: 

Boyut (cm):100*45*55
Kapasite (litre):250
Canlılar:13 adet yunus 1 adet erkek cüce vatoz

Malzemeler:astro 2212 eheim 300 w ısıtıcı taş kaya kum:=)

Akvaryum Bakımı:haftada 2 kez su deişimi

Kullanılan Yemler:nls tetra provegatable tetra discus jbl novo bits jbl novo malavi  jbl spırulina flakas ve 2 3 ceşit tablet yem

Kullanılan İlaçlar ve/veya Katkılar:sadece tuz

BALIKLARIN 10 ADETİ YENİ DOGDUGU GÜNDEN İTİBAREN BENDEDİR BOYLARI 4 5 6 CM DİR 3 ADET İSE 1 ER 2 DİŞİDİR. 10 ADET TAMKENDİSİNİ BELLİ ETTİKÇE ELEMELER YAPILARAK KOLONİ SECİLECEKTİR.
longfinlerim yeni tankında
Boyut (cm):88.42.42h
Kapasite (litre):155 litre
Canlılar:
1 erkek 1 dişi albino longfin (kırmızı göz) ve yavruları

Malzemeler:
eheim 300 w ısıtıcı
lifetech 835 dıs motor
jbl manado kum
1 çıkışlı hava motoru
mango kökü
küp

Akvaryum Bakımı:
 3 günde bir dip çekimi

Kullanılan Yemler:
tetra provegatable
jbl spurulina
jbl novo malavi
artemia haftada 1 kez
Tropical Super Spirutabin A
Tropical Super Spirutabin B
2 günde 1 kez salatalık
haftada bir kez tetra discus veya nls

yunes2013-07-28 14:27:54
Mrfarugun yunusları ve hobi hanesi...yavruların son durumu sayfa 5 de
Faruk abi yeni balıkların hayırlı olsun güzelliklerine diyecek laf yok. Seni tebrik etmek isterim balıklara gösterdigin özen den dolayı ve her daim daha kaliteli yunusu bizlere sundugun için ALLAH yolunu açık etsin abi balıkların resimlerini bol bol paylasırsan mutlu oluruz. SAYGILAR 
CÜCE VATOZ- LEPİSTES
[QUOTE=halil_38]Merhaba,akvaryum dizaynı ve balıkların çok güzel tabi baya bi aradım balıkları arkadaki canavardan pek seçilmiyorlar düz bir arka fonla seyir zevki daha yüksek olur,selamlar.[/QUOTE]

teşekkürler halil abi senden aldıgım erkek longfinide attım daha güzelleşti akvaryum:)

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.