ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
alp emre erden
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
04 Temmuz 2015 18:01
Toplam Mesaj:
90 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Alp Emre Erden
Doğum Tarihi:
11 Mayıs 1999
İl:
Istanbul
Meslek:
yok
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

[img]https://www.akvaryum.com/Forum/imzalar/142186.jpg[/img] ALP EMRE ERDEN 60lt Tetrazon-70lt Kırmızı bataklık ıstakozu-200 lt bitkili

SON 10 MESAJI

200 Lt Akvaryum
Merhaba çok uzatmadan konuya girecem :) elimde daha önceden bitki akvaryumu olarak kullandığım 200 lt bir akvaryum var fakat şu an içindeki bitkiler bi hayli azaldı bende bitkileri çıkarıp yada aynı bırakarak malavi ciklet tarzi bir akvaryum yaomak istiyorum hangi tür önerirsiniz. Akvaryumum 200 lt ve bitkilidir . Şimdiden teşekkürler :)
ıstakoz yavrularını yermi

Merhabalar kirmizi kerevitimin karninda yumurtalari oldugunu farkettim acaba yavrular yumurtadan cikinca anneleri veya bbabalari onlari yermi disiyi ayirmalimiyim
Tetrazon-Zebra-Kribiensis akvaryumum
Evet sadece bir dişi var
yeni akvaryum aldım ..help me
Merhaba fitre olarak sessiz çalışan şelale filtreler var fakat akvaryumu nekadar temizlerbilemiyorum saygılar...

Yorumlarınız için teşekkürler kribensis balığını ya çıkarıcam yada tetrazon ve zebraları çıkarım 1e 1d kribensis yapıcam kararımı daha vermedim 

ve tetrazonlar zebralar ile yaklasık 3 aydır yasıyor bir sorun olmadı ama...
evet öndekiler leliaopsis. kribienisisin bir zararı olmadı şimdiye kadar sadece bitkileri biraz kurcalıyor =)
Merhaba sonunda istediğim gibi bir bitkili akvaryum kurmayı başardım önerileriniz nelerdir =)

mucevher ciklet
Merhaba mücevher ciklet besledim ve gerçekten çok zevkli erkeklerinin ağız kısımları daha kırmızı olur ,erkek dişi oranı ise 3e-3d olacak şekilde yapmıştım ben 2 tanesinin eş tutmasını beklemek gerekir ve eş tutanlar dışında hepsi çıkarılmalı bence çünkü yuva konusunda çok korumacılar ve diğer balıklara saldırabilirler yumurtladıklarında yavrularına kendileri bakarlar. ve son olarak 1e-1d alıpta eş tutmalarını beklemeyin çünkü bu çok düşük bir ihtimaldir nekadar seçenek o kadar iyi =D iyi hobiler
Nasıl Olmuş ? Güncelleme :)
Merhaba bu konuyu takip ediyordum bence ilk fon hiç uymamıştı bu daha iyi olmuş tebrikler =)
Akvaryum dekorasyonu
İnternette canlı petshop diye bir site var oradan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz fiyatların çok uygun fakat kargo fiyatı dahil deyil .

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.