ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
psikocan
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
19 Nisan 2017 00:02
Toplam Mesaj:
151 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
uğur baysal
Doğum Tarihi:
09 Haziran 1982
İl:
Istanbul
Meslek:
tekstil
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

uğur baysal

SON 10 MESAJI

sump
Yükseklik kaç olsun sizce birde tabi mercan olacak ancak ilk başta kolay olanlar ile başlamak mantıklı olanı yani kısacası hiç bilgim yok deniz ile ilgili yardım istiyorum ve yapmak istiyorum ben Yükseklik konusunda daha hacimli olsun diye düşünmüştüm ancak mercan için sıkıntı ise ne gerekiyorsa onu yaparız
sump
Arkadaşlar uzun yıllar tatlı sudan sonra artık tuzlu suya geçeceğim,Ancak çok yardımınıza ihtiyacım var. Birincisi tankın sump için gerekli boyutu,Yaptıracağım tank 70 uzunluk 60 genişlik 70 yükseklik 10 mm camdan yaptıracağım bu tanka uygun sump kaça kaç olmalıdır. psikocan2014-11-21 02:54:27
Akvaryumun İçinde Kendiliğinden Oluşan Canlı ?
iyi akşamlar karsındaki salyangozdur cok cabuk ürer ve akvaryumu fet eder acilen salyangoz giderici ilac alıp yok edebilmektir bitki aldıysanız akvaryumunuza onunla gelmiştir
KAÇTANE FRONTOSA YAŞAR
Alacağınız frontozalar 3-4 sene sonra yumurtlayacak,Siz bu arada akvaryumcuya gÜvenmiş olacaksınız.Paraları oraya harcayacaksınız 3-4 sene sonrada size yumurta alamayınca değiştirelim diyecek 1-2 senede Öyle geçer sende soğur gidersin.
KAÇTANE FRONTOSA YAŞAR
Ben beş senedir frontoza besliyorum ve hala cinsiyet çözemedim. Yavru iken çözeni alnından öperim. İşin mizahı artık yumurta alanın dişi olduğunu anlıyorum.Ebubekir ATAR2014-08-06 23:42:33
Frontoza ve tur
Beslenmeden dolayı ve arkadaşlara katılmıyorum frontoza cok sakin ve uysaydım tüpçük dönemi hariç akvaryumda 20 ye yakın sp var ve ayrıca hiç yavrulara dokunmuyorum kayaların arasında büyüyorlar bu arada kendileride yavruluyolar hiç doğallığa dokunmadan kendileri nereye isterlerse oraya yavruları çıkartıyorlar bu arada akvaryum 800 lt bu farkta var tabi beslemeyede gelince biraz zahmet gerekir az az önce spler sonra ise frontozaları besliyorum
Astronot renk değişimi
Stresten olmuştur
Chiclid (Ciklet)
Arkadaşım kendini koy onların yerine 120 metrekarede 4 kişi yaşıyorsun ve sana diyolar 20 metrekarede yaşayacaksın catışma yasamadan en fazla 1 ay yasarsın sonra kavgalar cıkmaya sürtüşmeye başlarsınız bence cok şahane bir bitki tankı kur neonlar moly vesaire ve para biriktir diğer türlü çiklete girersen ölümler olacak ve hobiden sıkılıp bırakacaksın en sağlıklısı bence bu
Bir türlü karar veremiyorum. Cehalet Bir Erdemdir. Lükstür.
TETRA 1200 kullanıyorum ne sızdırma ne ses 10 numara 

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.