ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
murat33
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Mayıs 2019 18:53
Toplam Mesaj:
5 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
muratatar
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Içel
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 5 MESAJI

bitki aydınlatma
merhaba arkadaşlar 150 cm boy 60 cm yük 50 cm en akvaryumum var lav kumu var 7 cm kadar bitki için 2 tane grolux 120 cm 36 wat alacam  yeterli olur mu sizlerin bilginize ihtiyacım var yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler farkı önerilerinizide bekliyorum
Bu nedir bilen var mı?

Rotala mac. green  BİTKİNİN  ADI BU BEN DEDE VARDI SİYAHLAŞIP ÇÜRÜDÜ NEDENİNİ BULAMADIM

bitki kumu nasıl konur
 arkadaşlar   lav kumu aldım ince ve orta kalın karışık ben kumu eledim  yıkadım  şimdi elenen ince kumu alta /  orta kalınlıktaki kumu da üste sersem uygun olur mu  sizlerde yardım bekliyorum saygılar
bitki kumu
arkadaşlar  volkanik tuf diye bir kum var  hepsiburada com da  http://www.hepsiburada.com/liste/plantistanbul-volkanik-tuf-0-3-mm-40-litre/productDetails.aspx?productId=hrfid267&categoryId=34001671#Gorseller
 bitkili akvaryum için uygunmudur bilgi verirmisiniz
bitkili akvaryum bilgi
merhaba bitkili sistem için akvaryum yüksekligi en fazla kaç cm olmalıdır   2 adet graluks 1 adet daylinght  t5 florasan aydınlatmaya yeterli midir    bilgisi olan  arkadaşlar yardım lütfen saygılar

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.