ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
fermjj31
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Nisan 2013 11:03
Toplam Mesaj:
95 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ferdi Murat
Doğum Tarihi:
06 Kasım 1980
İl:
Elazig
Meslek:
Tercüman
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ferdi Murat

SON 10 MESAJI

Filtre Motorum Hava yapiyor
Merhaba arkdaşlar elimde bir ekol 19 diş filtre var bir kaç zaman önce bozuldu  ve garantiye gönderdim. Neyseki işte buyuk sorunlardan  sonra ekol 19 geldi fakat
1. Çok gürültülü çalişmaya başladı
2. debi surekli olarak düşüuyor sabah kalktım hemen hemen hiç su basmiyordu
sorun  ne olabilir sizce  arkdaşlar
Ekol 19 Filtre Garantiye nereye Göndercem ?
Merhaba arkadaşlar www.otuz.com dan Ekol 19 Dış Filtre almiştim fakat  geçen hafta arıza verdi şimdi garantiye gondermek istiyorum acaba otuz. coma  mı yoksa  ekol filitre/ Bursaya mı gondercem tam adres  varmı arkadaşlar sizde.
Ekol 19 Dış Filtre Sorunu

Merhabalar arkadaşlar daha servise göndermedim tekrar bir şekilde çalışmaya başladı ama debi çok düşük ben en iyisi hafta içi servise gönderim. Onun dışında ekol 19’dan şimdiye kadar çok çok memnundum.  

Ekol 19 Dış Filtre Sorunu
Merhaba arkadaşlar bir kaç ay önce ekol 19 dış filtre almıştım
bu sabah bir baktım çalışmiyor neyse fişi çektim işe gidip akşam eve  döndüm. filtreyi söktüm mıknatısnı filan temizledim fakat fişi taktığımda ne yazıkkı çalışmadı defalarca denememe rağmen, ustelik mıknatısı  yerinden çıkardığımda ateş gibi yanıyordu. bir müddet  soğumasını bekledim 10 sn taktım  biraz döner gibi oldu ama  durdu ve mıknatıs  yine ateş gibi yanıyordu sizce sorun ne olabilir. Garantiye mı gidicek. Kafasi%20Karismis Halbuki canavar gibi çalişyordu. Bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ? şimdiden teşekurler.   
fermjj312009-07-07 19:29:31
itfayeden Co2 tüpü aldım ?
yok bu co2 özel tüp müş TSEyeli kendisni arayip sordum hiç bişey olmaz dedi  rahat ol. Ben gaz olarak biraz sormak istedim.
itfayeden Co2 tüpü aldım ?
Göz%20KirpmaMerhaba arkadaşlar bir akrabam yangın tüpleri satıyor, kendisine CO2 tüplerini sordum ve bana bir adet ortalama 10 kg lik CO2 tüp hediye etti saolsun. Bu tüp bitkili akvaryum için uygun olurmu bunu yangın söndürmede kullanıyorlarmış. Yoksa götürüp iade mı edeyim. Akvaryumum ortalama 150 lt. bitkili. Ne dersınınz arkadaşlar napalım.
D.Filtre Hortumları Akvaryuma nasıl Bağlanmalıdır
Merhaba Arkadaşlar sizce diş filtre hortumları iyi temizlik  yapabilmesi için en uygun nasıl bağlanmalıdır.
Dış filtre Tafsiyesi ?
Merhaba arkadaşlar bende bir tane Ekol 15 Diş filtre vardı 150 Litre akvaryumumda kullanıyordum ki hala kullanıoyrum  ve çok ses  yapmaya başladı artık değiştirme vakti geldi diye düşünüyorum. 5 seneden Fazla  oldu şunu da belirteyim ki Bitkili bir akvaryum besliyorum. Yeni diş filtre mak. 250 Ytl verim diyorum birde ilerisini düşünerek  de hareket etmek istiyorum 500 litreye gecicem inşalah. Şimdi Filtre tafsiyeniz Neler benim aklımda EKOL 19 vardı sizin  düşünceleriniz  nedir arkadaşlar ?
Saç Fırça Yosun Sorunu ?
Merhaba arkadaşlar bende saç fırça yosun sorunu var. Çok felaket derecede sarmişlar etrafı iş yoğunluğum dolayısıyla ilgilenemyiorum bundan nasıl kurtulabilirim. Akvaryumum camı da çok çabuk yosunlaşiyor. Ters giden bir çok şey var anlıyamadım Mutsuz fermjj312008-11-27 21:50:09

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.