ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
adam24
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
2
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
31 Ağustos 2022 23:06
Toplam Mesaj:
21 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
ahmet çimen
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ahmet ÇİMEN

SON 10 MESAJI

Beylikdüzü'lü akvaristler kaynaşalım...
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteye giremiyorum Malavi Ciklet karma tankım var şimdi ise tekrar bi 300 lt tanganika gölü akvaryumu kurmak istiyorum lakin bölgeye hakimim akvaryumculardan değil de bu işe gönül vermiş dostlarla hem tanışıp hemde alışveriş yapmak istiyorum çevresinde veya elinde ilangi yellow yada kiraz gold var mı güzel bir giriş oldu sanırım beylikdüzü barış mah.[:)]
Herkeze hayırlı seneler diliyorum herşey gönlünüzce olsun[:)][8)]
Merhaba arkadaşlar bitki akvaryumu olan varmı aranızda ?
bende bitkili akvaryum kurmak istiyorum bilgi almak için.
arkadaslar elinde fazla malzemesi olan varmı ısıtıcı dalga motoru gıbı yenı akvaryum kuruyorum bikaç eksiğim kaldı takas düşünenler mesaj atabilirse birbirimize yardımcı olmuş oluruz.
Arka Cam Boyama // 2cmlik Sump Kulesi vs.
Öncelikle geçmiş olsun,

Tecrübenizi paylaştığınız için ayrıca teşekkürler,ben hiç o tarafını düşünmemiştim.

yaptığınız sistem oldukça faydalı sıkı takipteyim.

keyifli çalışmalar

adam242014-12-17 19:29:44
akşam üstü olsa ben de gelirdimde ben pazarda çalışıyorum malesef sizler tadını çıkartın fotograf koymayı unutmayın bende sizi burdan takip edim

muhabbetiniz bol olsun şimdiden
Arka Cam Boyama // 2cmlik Sump Kulesi vs.
Benim için isabetli bir konu oldu yeni yaptığım akvaryumum arka fon olarak yapmayı düşünüyorum 80*40*40  ve bu ölçülerde akvaryum kapagına  suntalam 'ın içine oldukça mantıklı geliyor.Ozaman buhar camına gerek kalmaz diye düşünüyorum.

yaptıklarınızdan çıkardığım sonuc dogrultusunda böyle bir sonuca vardım eskiğim varsa düzeltirseniz sevinirim.

Volkan bey paylaşımlarınız da ki emekleriniz için teşekkürederim.Hiç bir emeğiniz boşa gitmiyor kendin yap sistemini bende yeni başladığım için oldukça faydalı bilgiler, devamını bekliyorum.

[QUOTE=imranedisan]Hafta sonu bir saat belirleyip buluşalım bana uyar. Cumartesi 11'e ne dersiniz?[/QUOTE]

Sanırım öleden önce 11 belirttiniz çalışanlar olabilir ki ben çalışıyorum :D haftasonu akşam saatleri uygun olur diye düşünüyorum değerli muhabbetleriniz için

keyifli hobiler

[QUOTE=ernkrgyk]Herkeze merhaba. Bende çatalcada oturuyorum. Bu hobiye yeni gönül verdim :)[/QUOTE]

merhaba dostum hoşgeldin hayırlı olsun ;)
Sp hamile mi?
Dostum senden  ricam balığı yandan da olsa düz bir foto çekmeni istiyorum çünki bu balık erkeğe çok benziyor :D
®~»Sarı prenses ile hangi tür cichlid yaşar~~~
Sarı prenses psikopat bi balık öle uysallıgıda vardır ama grup halinde canavarlaşırlar
herkez iyi bilirki birçok balıkla yasadıgı görülmüştür. fantezi cumleler kurmıcam güzel arkadaşım gözüne kestirdiğinin malewi gölü balıklarını alabilirsin 
ben sarı prensesi demosoni,portakal, ıceman, mavi peyaz prenseslerle ve frenatuz, labıo ve kristal köpek balılklarıyla bile birlikte besledim, sende besleyebilirsin lakin amac ne üretim mi yapmak istiyorsun o ölcülerde ki akvaryuma dekor kuramazsın balığı yakalayamıcan için, yine üretim için sarı prenses le portakal beyaz prenses mavi prenses beslemeni tavsiye etmiyorum çünki kırma atıyor ıceman ile bile çifleştiğini duydum. balıklar safkan olmaz kısaca.

dekor ve görsellik istiyorsan öncelikle sarı prensesin yanına aynı boyutta balıkları tercih etmelisin 1 cm aşa yukarı fark etmez ama aynı boyut olmalı kesinlikle.

sarı prensesin yanına yunus koy  1 erkek 4 dişi yunus .
dibe frenatus albino veya grilerinden sıkıntı olmaz.ipucu frenatus en az aynı boyda olmalı yoksa sarı prenses göz koyabilir. 3 5 tane değil 20 tane diyorsun oyuzden diyorum 

ama;

benm tavsiyem madem tecrübe etmek istiyorsun önce sadece sarı prensesleri besle akşam sabah ne tepki veriyor ısığa nasıl tepki veriyor su ölçüleri nasıl bunlar kolay ama basit değil saglıklı beslemek ve meyvesini  almak farklı seyretmesi bile farklı yok ya işte balık dersen fark etmez her tür olabilir sarı prenses vakti gelince bakar çaresine :D bende 44 tane sarı prenses vardı kristal köpel balıgı ile birlikte 1 gun aç bıraktım unuttum afiyetle yemişler barışçıl kristal sarı prenses agresif açlıga gelemiyor prana gibi dalmışlar :D iskeletini biri agzında tutarken yakaladım 

keyifli hobiler..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.