ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
babafirarda
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
04 Temmuz 2009 19:53
Toplam Mesaj:
12 [0.00 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
yunus bayrak
Doğum Tarihi:
Girilmedi
İl:
Kocaeli
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

yunus bayrak

SON 10 MESAJI

Gebze'de Akvaryum Yaptırmak

4 mm camdan yaptım ama yanı assagı yukarı fiyatı buna cıkıyor. zaten camın metre kare fiyatı nerde olursa olsun 23 liradan assagı kimse vermıyo silikonu köşebenti vs.ancak.

babafirarda2009-06-10 20:23:09
japon balıklarım
Akvaryum boyutlarım 60*30*30 1 ad iç filtre 1 ad hava motoru vs.birde japonlar için ısıtıcı gerekırmı acaba
çiklet
Dört tane zebra çiklet var bunların yanına nasıl balık almamı önerirsiniz.tesekkurler babafirarda2009-06-04 18:18:23
japon balıklarım
Slmlr Selamlar arkadaslar, iki adet japon balıgım var bunların yanına nasıl bir balık almam lazım şöyle görünüşü güzel balık almak istiyorum yardımlarınız için teşekkürler. Akvaryum ölçülerim; 60*30*30.umudovski2009-06-07 19:15:44
cikletler japonlarımı yiyor
 ya arkadaslar öncelıkle yorumlarınız için sagolun ben ömrümde ilk defa balık beslıyorum.dedigim gibi zaten balıkları ayırdım kım isterki besledigi balıklar ölsün akvaryumcuya gittim olayı anlattım bana ilaç verdi bunu kullan gecer dedi mantar ilacı yanı adam sırf para kazanmak için beni keklemiş.ama dedigim gibi yeniyim forumu araştırıyorum insallah bundan sonra balıklarım ölmüyecek akvaryum çlçülerim 60*30*30 kendim camcıyım bır akvaryum daha yapıp cıkletlerı koyacam hepınıze tesekkurler.
cikletler japonlarımı yiyor
ya arkadaslar 4 tane zebra ciklet 4 tanede japon var 1 de çöpcü cikletler japonlarımı yiyo özellikle gözlerini yiyolar ne yapmam gerek japonlarımı ayırdım bir fanusa ne yapmam gerek lütfen yardım Höyt
Gebze'de Akvaryumcular
valla ne bılım akvaryumcu arkadasa guvendım yanı ılla alacaksın dıye fılan bıse yok demıyoda yınede dedıgın dogru walla kardesım bugun yıne gıttım balıklara ılac vıtamın filan aldım adama soruyom nederse alıyom walla benı bılgılendırın ya balık larımın 3 tanesi oldu kuyrukları curuyodu soledım mantar ılacı verdı yıne 1 tansı aynı sekılde cok uzuluyorum dogru ılacmı acaba daha ogrenmem gereken cok sey var.tesekkurler
Yeni Gelenler Buradan Merhaba Desin
Selam arkadaslar bende yeniyim ama bu internet işi biraz karışık geliyor bana balık beslemeye yeni başladım yardımlarınızı bekliyorum vede uygun fiyata malzeme nereden bulurum ve balıkda lazım teşekkürler, murad2009-05-20 22:59:41
Gebze'de Akvaryum Yaptırmak

slm arkadaslar bende bu akvaryum işine yeni basladım yani balık beslemeye akvaryumumu kendim yaptım ortalama masrafı 50 ytl yı buluyo ölçüleri 60*30*30 ebatlarındaki bi akvaryum istiyene yapabılırım bu arada kendim camcıyım bana balık beslemek hakkında ardımcı olursanız sevınırım

Gebze'de Akvaryumcular
selamun aleykum arkadaslar bugun basak 4 dugun salonunun yanındakı balıkçıya gıttım cokta memnun kaldım musterıyle gayet ıyı ılgılenıyordu arkadas.ben dah a yenı akvaryum aldım gayet ıyı bılgılendırdı fıyatlarıda fena degıl bır ıkı akvaryumcu gezdım assagı yukaru aynı dıyebılırım

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.