ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
black_magic
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
15 Mayıs 2011 21:59
Toplam Mesaj:
143 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Alper Kaya
Doğum Tarihi:
16 Ağustos 1980
İl:
Ankara
Meslek:
tekniker
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Alper Kaya Sarı prenses

SON 10 MESAJI

150*60*60 f1 Tropheus İlangi Yellow İlk videolar Sayfa 5.te
İlker bey size zahmet olacak ama eğer eliniz değerse de fotoğraf çekerseniz bir de dolabın kapaklarının menteşelerinin vidalandığı kısmın ve dolabın iç kısmının fotograflarını da çekip yayınlayabilirseniz çok sevinirim. Ben profile mobilya giydirimi yapacağım da taymur nasıl yapmış merak ettim.

Akvaryumunuz çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
Profile mobilya giydirme

Ayrıntılar hiç belli değil malesef. Benim istediğim kısım tek bir fotografta geçilmiş. Bana mobilyanın profile vidalanma yerleri ve iç kısımdaki ayakların nasıl kapatıldığı vb. ayrıntılar lazım.

Profile mobilya giydirme
Profile mobilya giydirme işini tam olarak anlayamadım. Mobilyalı akvaryumu olup da kapakları açık halde ayrıntıları görülebilir şekilde fotoğrafı olan arkadaşlar varsa ya da 3d çizimi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi?
Tuz ruhu olayı
Tuz ruhuyu taşın ya da kumun üzerine döküp, köpürüp köpürmediğini test etmemiz gerektiğini okudum forumda. Tuz ruhudaki hangi madde ile taştaki hangi madde tepkime veriyor. Eğer köpürdüğü halde koyarsak akvaryuma, balıklar üzerinde ne gibi bir etkisi oluyor.
Korkak sarı prenseslerin yanına ne koymalıyım?

Mesajımı ciddiye almışsınız. :))) Tabi ki pirana koyun derken ciddi değildim ama siz "korkak sarı prensesler" deyince hoşuma gitti takılayım dedim. Bayağı bir sinirlendirmişler sizi galiba ama şunu söylememe izin verin ki korkak balık yoktur. Akvaryumuna alışamamış balık vardır. Benim naçizane tavsiyem yeni balık ekleyeceğinize şu anki balıkları kayasız kumsuz bir akvaryumda damızlık boya gelene kadar besleyin ve içlerinden 7-8 tanesini seçip koloni kurun. Yoksa hastalıklar baş gösterir o boyutta akvaryumda o kadar balıkla başa çıkamazsınız.

Korkak sarı prenseslerin yanına ne koymalıyım?
Koy bir tane pirana 3 gün sonra al akvaryumdan. Sağ kalabilen yiğitleri beslersin. :)
Malawiye gövdeli bitki
Peki anladığım kadarıyla bütün anubiaslar konulabiliyor. Bir çeşit de ön plan bitkisi koyabilsem çok güzel olacak ama...
Malawiye gövdeli bitki
Eğer tek sorun bitkileri sabitlemekse bana 1-2 bitki ismi veya link yollayabilir misiniz?
Hiçbir anubias türünü yiyemiyorlar mı?black_magic2010-08-20 00:59:19
Malawiye gövdeli bitki
Peki teşekkürler. Ben de heveslenmiştim canlı bir bitki koymak için akvaryumuma çünkü gerçekten yapay bitkiler pek hoş durmuyor. Biraz araştırdım bitkili tanka geçeyim dedim ama galiba epey bir para harcamak lazım. Co2 ve ışık düzenekleri+gübre falan. Şimdilik tavsiyenize uyup bu sevdadan vazgeçeceğim.
Malawiye gövdeli bitki
Sarı prenseslerin bulunduğu bir akvaryuma önerebileceğiniz gövdeli bitkiler nelerdir? Eğer bitkiler bölümünden linkini yollayabilirseniz makbule geçer. black_magic2010-08-13 20:40:49

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.