ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
baydaroglu
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
08 Ekim 2023 12:36
Toplam Mesaj:
52 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ahmet BAYDAROĞLU
Doğum Tarihi:
27 Ekim 1983
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ahmet Baydaroğlu

SON 10 MESAJI

Yavru Ikola
Hayırlı olsun öncelikle ama yeni isen ikola konusunda baya bilgi edinmen gerekir bilgin olsun..
Moba Cinsiyet Nedir.
Bence guzel erkek bir moba[;)]
Membe deepten yumurta alma videosu.(sayfa 6 da)
MaşAllah hem balıklarınız hem fotoğraf makinanız güzelmış yavru durumları nasıl düzenli veriyorlar mı?
Yeni Akvaryumum
Hayırlı olsun yanlız içinde frontozaların yanındakıler demasoni uygun değil bunula ilgili konuları okursanız ilerde sorunla karsılasmazsınız..
Ahli ile ciklet türünde ismini bilmedigim balık kavga edio ne yapim?
En sert amerikan cikletlerinden biri malevi bakığı olan aklı ile beslenmesi uygun değil çıkartmanızı öneriyorum sırtını kuma surtmeleri dış parazit hastalıgı belırtısı su değişimi dip çekimi yapın ve diş parazik ilacları kullanabilirisiniz.
Ahli ile ciklet türünde ismini bilmedigim balık kavga edio ne yapim?
Olamaz olmamali.... :) Öncelikle suç sende değil sana o balığı bile bile satan akvaryumcuda tabi akvaryumunun durumunu biliyorsa..O büyük balık midas amerikan türü ve en saldırcan ve öldürücü gruplar arasında ben senin yerinde olsam ya o balığa tek bakarım yada çikartirim karışık tür beslediğim akvaryumda.. saygılar..
İki Adet Dış Filtre Kullanımı
Herkeze iyi akşamlar benım nacizane düşüncem;Elinde bulunan filitreyi katı pislik (dışkı) ve suda yüzen küçük cisimleri temizlemekte kullan içine seramik ve elyaf doldurduğun zaman bunu yerine getirecektir..Tabi haftalık dip çekimi ve su değişimiyle birlikte..İkinci filitreyide ikinci el kaliteli bir filitre alman akıllıca olacaktır hem elektrik sarfiyatı hemde sorunsuz çalişması acısından..Bu filitrenin su giriş hortumunun süzgeç kısmına dıştan taziği fazla azaltmayacak şekilde bez yada elyaf bağlayıp (sadece biolojik filitreleme için kullanilacağından dolayı) içeriğinede tamamıyle subrurat vb. malzemelerle doldurursan mükemmel bir filitreleme olacagı kanısındayım.. inşaAllah anlatabilmişimdir malum iftardan sonra normal.. :) Bu arada herkeze hayırlı Ramazanlar...
1000 litre akvaryum filtreleme
Evet yaklaşık 30 kg. mercan kumum var zaten akvaryumumda onu kullanmayı düşünüyorum yeni akvaryumdada Burak bey filitreye tekrar mercan kullanmaya gerek kalmayacak herhalde..
Anlıyorum Burak bey peki sump malzemesi olarak subsurat kullanmayı düşünüyorum sizin tercihiniz ne olacak ve kaç (kg-lt) subsurat gerekecek..
Peki yüksekliğin boya orantısı hakkında (görsellik )ne düşünüyorsunuz uzunluga göre yükseklik az olacak..

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.